?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Коментар Юрія Полунєєва

http://truth.in.ua/poluneev-pro-kredituvannya

"Я думаю, ми зможемо до кінця року відновити процеси кредитування реального сектору економіки"

Comments

( 4 коментарі — Прокоментувати )
maks_s
02 липень 2009 15:08 (UTC)
санація банківської системи, ага..
реальна істрорія: хазяїн деякого банку Ікс підчистив основний рахунок власне банку і втік. всу в шоці, начальники філій теж виявилися обдуреними. комісія вирішує вислати скажемо 300мільйонів гривень рефінансування і доручити управління тимчасовій адміністрації. В понеділок на рахунок банку адходять гроші, в середу чи четвер приїжджає та комісія, а основний рахунок вже знов пустий. і що їм лишається робити - ходити "на работу" і робити вигляд, що вони щось там вирішують, бо оголосити банк банкрутом їм заборонив нацбанк, який давно вже протринькав фонд, яким підкріплялися вклади населення (це з нього мусили б брати гроші для повертання вкладів кожному вкладнику збанкрутілого банку)

а потім ділки з нацбанку вголос патякають, що ніяких преференцій для окремих комерційних банків не роблять - роблять, ще й як, й самі ті гроші тирять або бездарно втрачають.
sheliazhenko
03 липень 2009 00:03 (UTC)
Оце так!.. Цікаво...

Я б хотів знати подробиці, коли стане можна їх оприлюднити :)

Мені особливо цікаво: а що, перед рефінансуванням банк не перевіряють на такі трюки?
maks_s
03 липень 2009 09:53 (UTC)
детальніше на жаль не можу знати, бо я почув це випадково і за подробицями не міг рипатися
maks_s
03 липень 2009 10:57 (UTC)
щодо перевірки, тут інше питання - ЧОМУ спочату гроші туди влили, а тіко згодом комісія припхалася (нє ну то воно зрозуміло, шо так вони ні при чому і т.п.)
а подробиці і я хтів би знати, що це саме за банк і хто саме вкрав рефінансування - хазяїн банку чи ще до нього долю грошей було вирішено. судячи з того, що про це почув я як людина нє прі дєлах, ця інформація не є суперсекретною, чи то винні не бояться її випливу назовні
( 4 коментарі — Прокоментувати )