Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Україна програла інформаційну війну

Україна програла інформаційну війну Росії – такий висновок соціологічного дослідження, проведеного учасниками Спілки молодих політологів України.

Так, за результатами опитування, більшість киян схильні вважати головним винуватцем бойових дій в Грузії самих грузинів. При цьому опитані не схвалюють дій українського керівництва, спрямованих на підтримку Грузії у цій війні. Фактично, відповідаючи на запитання «Як ви вважаєте, хто більше винний у конфлікті між Грузією і Росією у Південній Осетії та Абхазії?», 31,2% киян повністю повторили позицію російських ЗМІ - «Однозначно Грузія». «Швидше Грузія» на це запитання відповіли 24,1% опитаних. В той час, як вважають Росію винуватцем конфлікту 18,9%, а що винна «швидше Росія» - 6% опитаних.

Щодо того, чи схвалюють кияни дії українського керівництва щодо підтримки Грузії, найбільша кількість респондентів – 37% – сказали, що вони абсолютно не схвалюють такі дії; в цілому не схвалюють, але вважають деякі дії керівництва України правильними 20,1%. У той же час цілком схвалюють – 14%, а «В цілому схвалюю, але не всі дії» сказали 10,9% опитаних. Не замислювались над цим запитанням 18,1% опитаних.

Опитування проходило 12-13 серпня. Опитано 1500 киян. Статистична похибка не перевищує 1,5%

http://politua.info/index.php?option=com_content&task=view&id=371&Itemid=82
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 33 comments