Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

«АНТИКОРУПЦІЙНА СКРИНЬКА» - останній шанс на порятунок Печерської районної громади від чиновників

Печерській районній раді

Голові Печерської районної у м. Києві
державної адміністрації
Сущенку С.М.

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Ми, небайдужі мешканці Печерського району, випадково дізналися про дуже цінний винахід у сфері боротьби з корупцією в органах державної влади і місцевого самоврядування, який вже тривалий час застосовується у Святошинській районній у м. Києві адміністрації. Там на виконання ст.. 5, 10 Закону України «Про боротьбу з корупцією» встановили у холі загальнодоступний інструмент взаємодії районної влади з громадою, що зветься «АНТИКОРУПЦІЙНА СКРИНЬКА» (фото додається). Будь-хто може поскаржитись, користуючись нею, на корупційні дії чиновників районної адміністрації. Останньої п’ятниці кожного місяця скриньку розкривають, і корупціонери дрижать від страху в своїх кабінетах.
До речі, ефективність такого способу боротьби з корупцією неодноразово перевірена історично, від часів римського права до сьогодення, а в Російській Імперії навіть один з імператорів особисто переглядав зміст такої скриньки щодня.
Вважаємо за необхідне перейняти цей цінний досвід, бо «АНТИКОРУПЦІЙНА СКРИНЬКА» - останній шанс на порятунок Печерської районної громади від корупції чиновників. В зв’язку з цим просимо встановити таку скриньку у холі Печерської районної адміністрації і повідомити про це людей через газету «Печерськ».
Також звертаємо Вашу увагу на те, що попервах варто поставити скриньку максимально великих розмірів, бо знаємо за своїм досвідом, що печеряни можуть дуже багато цікавого розповісти про корупцію в коридорах влади.

Захарченко Геннадій Олександрович, журналіст (01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 2/34, оф. 20)
Шеляженко Юрій Вадимович, журналіст (01042, Київ, Тверський тупик 9, кв. 82)
Надсилайте свої підписи!
Tags: Печерск
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments