Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Вчора на мене напали забудовники Поплавського.

У журналіста "Вечерних Вестей", що фотографував новенький паркан і шукав по периметру неіснуючий стенд з інформацією про забудову, двоє робочих намагалися відібрати фотоапарат.

(c) Maidan

21 квітня близько 13 години двоє робочих, які будували паркан поруч із Київським Національним університетом культури і мистецтв (КНУКіМ) напали на журналіста газети «Вечерние Вести» Юрія Шеляженка і спробували забрати в нього фотоапарат.

Журналіст звернувся до Печерського районного управління МВС у м. Києві з вимогою порушити кримінальну справу за фактом перешкоджання законній професійній діяльності журналіста (ст. 171 Кримінального кодексу України).

Інцидент стався під час виконання журналістом редакційного завдання: до редакції газети «Вечерние Вести» звернулися жителі сусідніх з будівництвом вулиць Щорса і Тверській тупик із заявою, що Поплавський почав поруч із їхніми будинками незаконне будівництво. Паркан, що повністю відрізає місцевим мешканцям прохід до найближчої станції метро «Печерська», з'явився поруч із їхніми будинками без проведення громадських слухань, без установки інформаційного стенда про будівництво, більше того – частину паркана встановлено безпосередньо на історичному Петровському Валу (частина оборонних укріплень XVIII століття, що входить у музейний комплекс «Київська фортеця»).

Проректор КНУКіМ Валентина Медведєва підтверджує, що це будівництво ведеться на замовлення університету, але, за її словами, претензії місцевих мешканців безпідставні: «Це наша земля. Що хочемо, те й будуємо, ніякі громадські слухання нам не потрібні. Не роздувайте тут скандалів». Реакція "співочого ректора" на рукоприкладство своїх будівельників на разі невідома.
Tags: Вечерние Вести, Печерск
Subscribe

 • ОСМД или голодная смерть

  Призываю Татьяну Николаевну Монтян прекратить голодовку в случае возникновения угроз для здоровья. Никакой закон не стоит самоистязания человека. И…

 • Артур Хейли

  В связи с экономическим кризисом рекомендую прочитать роман "Менялы". Загружается, например, здесь. Кстати, другие произведения этого автора тоже…

 • Да, господин Премьер-министр!

  Если Вы еще не читали эти шедевры британской политической сатиры, познакомьтесь с ними немедленно. Вас ждет масса удовольствия. Джонатан Линн,…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments