Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Медіа-профспілка стягнула з газети “Хрещатик” 11 тис. 750 грн.

Київська незалежна медіа-профспілка стягнула заборгованість по зарплаті за вимушений прогул в сумі 11 тис. 750 грн. в інтересах колишньої співробітниці газети «Хрещатик». Гроші вже перераховано на рахунок Державної виконавчої служби і найближчими днями буде виплачено журналістці. У цьому переконалися судові виконавці, які вчора мали намір описати майно редакції, оскільки газета „Хрещатик” затягнула з виконанням рішення суду.

Судовий процес проти газети „Хрещатик” тривав два роки. За підтримки профспілки його розпочала одна з працівниць газети після свого незаконного звільнення внаслідок реорганізації комунальних ЗМІ Києва, яка відбулася з приходом мера Леоніда Черновецького.

Інтереси журналістки в суді представляв юрист Інституту масової інформації Роман Головенко, з яким співпрацює Київська незалежна медіа-профспілка.

26 листопада 2007 року Шевченківський районний суд м. Києва підтримав вимоги журналістки, встановивши, що газета „Хрещатик” має сплатити колишній працівниці 11 750 грн. за вимушений прогул. 30 травня 2008 року рішення набуло законної сили. 18 липня 2008 року було відкрито виконавче провадження, проте редакція „Хрещатика” протягом семи місяців ухилялася від виплат.
Зараз Київська незалежна медіа-профспілка супроводжує 12 справ в інтересах журналістів, які мають намір через суд оскаржити незаконне звільнення з телеканалів UBC („Український бізнес-канал”) та „Студія 1+1”.

Для довідки. Київська незалежна медіа-профспілка об’єднує понад 400 журналістів столичних засобів масової інформації та входить до Незалежної медіа-профспілки України, що є членом Міжнародної федерації журналістів.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments