?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Фракція Блоку Віталія Кличка вимагає від секретаря Київської міської ради Олеся Довгого піти у відставку і виконати таким чином свою обіцянку перед депутатським корпусом і журналістами.

Як виявилось, поширена паном Довгим у ЗМІ копія рішення Київради була лише попереднім варіантом. В остаточному варіанті другий підпис депутата Карпунцова викреслено, натомість за відсторонення Олеся Довгого підписався депутат Петро Лебідь, він же - Архиєпископ Павло, Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Олесь Довгий обіцяв піти у відставку, якщо за його відсторонення підпишуться 61 депутат Київради з 120. При цьому він був впевнений, що підписів лише 60, бо один підпис повторюється.

12 лютого депутати Київської міської ради на вимогу 20 тисяч мітингуючих під мерією відсторонили від ведення засідання Олеся Довгого і відмінили рішення Леоніда Черновецького про підвищення тарифів на комунальні послуги та про перерозподіл ринку роздрібної торгівлі, автоперевезень, ритуальних послуг на користь "сім'ї" міського голови.

http://durdom.in.ua/uk/main/news_article/news_id/7023.phtml
Розроблено LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner