Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Архиєпископ Павло (Лебідь) підписався за відсторонення Олеся Довгого (ФОТО)

Фракція Блоку Віталія Кличка вимагає від секретаря Київської міської ради Олеся Довгого піти у відставку і виконати таким чином свою обіцянку перед депутатським корпусом і журналістами.

Як виявилось, поширена паном Довгим у ЗМІ копія рішення Київради була лише попереднім варіантом. В остаточному варіанті другий підпис депутата Карпунцова викреслено, натомість за відсторонення Олеся Довгого підписався депутат Петро Лебідь, він же - Архиєпископ Павло, Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Олесь Довгий обіцяв піти у відставку, якщо за його відсторонення підпишуться 61 депутат Київради з 120. При цьому він був впевнений, що підписів лише 60, бо один підпис повторюється.

12 лютого депутати Київської міської ради на вимогу 20 тисяч мітингуючих під мерією відсторонили від ведення засідання Олеся Довгого і відмінили рішення Леоніда Черновецького про підвищення тарифів на комунальні послуги та про перерозподіл ринку роздрібної торгівлі, автоперевезень, ритуальних послуг на користь "сім'ї" міського голови.

http://durdom.in.ua/uk/main/news_article/news_id/7023.phtml
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments