Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Про Київраду - з обуренням... ;)

Як відомо, завтрашнє засідання Київради відмінили. В зв'язку з цим виникло дві хохми.

По-перше, прес-служба КМДА вперто продовжує кликати журналістів у гості, наче нічого не сталося. Зателефонувавши за вказаними у анонсі номерами, можна дізнатись усно, що засідання не буде.

По-друге, хочу похвалити БЮТівців - вони перші розіслали прес-реліз про це вчора ввечорі. От він - і не дивуйтеся, що фракція голосує якраз за те, чим гучно обурюється ;)

БЮТ обурений відміною 26 лютого бюджетної сесії Київради

Депутати фракції «Блоку Юлії Тимошенко» у Київській міській раді обурені відміною сесії Київради, призначеної на 26 лютого 2009 року, де мали бути розглянуті Бюджет і Програма соціально-економічного та культурного розвитку м.Києва на 2009 р.

Про це після закінчення Президії Київради сказала перший заступник голови депутатської фракції БЮТ Тетяна Меліхова, повідомляє прес-служба фракції «Блоку Юлії Тимошенко» у Київській міській раді.

«Два місяці Київ живе без бюджету. І навіть цього часу не вистачило «молодій перспективній команді» чинного мера, щоб підготувати реальний збалансований проект головного кошторису столиці. Так, БЮТ був вимушений погодитись на перенесення сесії, тому що запропонований депутатам бюджет для голосування абсолютно не готовий», - наголосила перший заступник голови депутатської фракції БЮТ в Київраді Тетяна Мелехова.

Т.Меліхова також додала: «Особливо в цих умовах дивує поведінка самого мера. Замість того, щоб разом з депутатами працювати над найважливішим для міста документом, він поїхав відпочивати за кордон».

Депутатська фракція «Блоку Юлії Тимошенко» закликає Л.Черновецького терміново повернутися до Києва і особисто очолити бюджетний процес.

Прес-служба
депутатської фракції
«Блок Юлії Тимошенко»
у Київській міській раді
Tags: БЮТ, Жизнь столицы Украины города-героя Киева, медиа-холдинг лени-космоса
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments