Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Хамство прес-служби та охорони Київської міської ради стало предметом депутатського звернення

Я вже розповідав про комічну ситуацію із грою у мовчанку прес-служби Київської міської ради.

Втім, у хамстві та протизаконній кулуарності роботи органів влади насправді нема нічого смішного. Це ганебні явища, які журналістові треба щоденно поборювати. Не можна дозволяти чиновникам створювати навколо себе ауру дутого піару і не допускати "четверту владу" далі цього облудного біополя.

Мене так і не акредитували в кулуари засідання Київради для висвітлення діяльності цього органу місцевого самоврядування, довелося проникати, користуючись "політичним дахом" :) Втім, і це спрацювало ненадовго - доти, поки я не спитав Олеся Довгого, чому прес-служба міськради по-хамськи поводиться з журналістами...

Народний депутат України Андрій Михайлович Павловський звернувся до Прокурора Києва Є. Блажівського та Міністра внутрішніх справ Ю. Луценка з проханням відреагувати на факти незаконного перешкоджання професійній діяльності журналіста, а також незаконного перешкоджання роботі помічника-консультанта Народного депутата України працівниками прес-служби Київської міської ради і її виконавчого органу, а також охоронної фірми ТОВ "СВС-систем".

Депутатське звернення (200 кб, PDF).

У депутатському зверненні викладено юридичною мовою всі правопорушення "церберів" Черновецького в ході феєричної боротьби з 1 (одним) журналістом.


Слухайте також: секретар Київської міської ради Олесь Довгий доручає прес-службі акредитувати газету "Правдошукач" (mp3, 574 kB, 0:48)Tags: the truth seeker
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments