?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Comments

( 8 коментарів — Прокоментувати )
tagabat
14 березень 2009 12:57 (UTC)
Яценюка надо "топить"

и быстро
sheliazhenko
14 березень 2009 13:31 (UTC)
Совершенно согласен.
cesar_georgiy
14 березень 2009 16:42 (UTC)
Якщо Пінчук і Яценю це кучмізм, то я за кучмізм!
sheliazhenko
14 березень 2009 20:37 (UTC)
:)
Розвеселили!..

Я поки не визначився, кому симпатизувати у такій складній ситуації. Окремі прихильності відчуваю, але ставлюся до своїх емоцій скептично.
cesar_georgiy
14 березень 2009 20:53 (UTC)
Re: :)
Мені вистачило пару раз сходити до ПінчукАртЦентр, щоб стати його прихильником. Плюс метеріали з давосу. А інвестиція в побудову сталевого комбінату що працює на електриці це найбільше досягнення української економіки за часи незалежності!
cesar_georgiy
14 березень 2009 20:55 (UTC)
Re: :)
Та й що там визначатись! юля наш прездент, і буде нам повна Опа як з економікою так і з мовою, так і незалежністю.
cesar_georgiy
14 березень 2009 17:01 (UTC)
"О перспективе двуязычия: «Государство должно создать условия, чтобы украинцы могли свободно изучать и использовать английский, русский, немецкий, польский, французский и другие языки, которые считают своими родными или хотят изучить». Это ведь именно о двуязычии – о чем еще? Сейчас украинцы могут без проблем изучать и использовать перечисленные языки."

"Де-факто в восточных областях при делопроизводстве используется русский язык, но украинские патриоты упорно не хотят согласиться с тем, чтобы такое положение вещей было официально узаконено. Очень характерный, «совковый» подход: пусть лучше Конституция нарушается, чем сделать ее выполнимой. Демонизация двуязычия в патриотической среде совершенно иррациональна и догматична."

Ці два тезіси статті протеречять одна інші. А мови в україні надууууже ніському рівні. Навіть в порівнянні з поляками, в яких англійська, німецька та російська вивчаються всюди і на досить високому рівні.
sheliazhenko
14 березень 2009 20:34 (UTC)
Ні, не протирічать. Перша теза є констатацією лицемірства у завуальованій підтримці Яценюком однієї з сторін суперечки щодо двомовності. Інша теза є моєю особистою точкою зору на проблему.
( 8 коментарів — Прокоментувати )