?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Comments

( 11 коментарів — Прокоментувати )
polar_bird
18 березень 2009 20:24 (UTC)
Черн_і_вецький?
sheliazhenko
19 березень 2009 05:44 (UTC)
На сайті КМДА написано, що Черновецький. Може, прізвище так відміняється? Але я рідко зустрічаю написання його прізвища через і.
putana88
19 березень 2009 08:50 (UTC)
Забавно звучит по-украински: правдошукач!
sheliazhenko
20 березень 2009 08:58 (UTC)
Давнє, славетне ремесло.
putana88
20 березень 2009 13:32 (UTC)
Насчет давнего не знаю, но ныне весьма практикуется
maks_s
19 березень 2009 09:44 (UTC)
цікавооо, що з того вийде
tomminoker
19 березень 2009 11:39 (UTC)
Шановний Юрій Шеляженко!
Вибачте за офф-топ, але хотів би вас запитати: як і ким оплачується ваша робота? Ви дійсно неуважні чи спеціально пропускаєте крізь увагу деякі речі?

Зокрема мене цікавить, з чого 15 березня 2009 року в приміщенні ІК "Крапка-2" в Тернополі, було зроблено висновки, що шпалери на робочому столі - відверта агітація за ПОРУ, про що було написано на сайті дурдом.ін.уа
І чому виправлення було зроблено лише після зауваження з боку менеджера, що дійсно, знизу трійки немає, і що дійсно це не політична агітація? Чи не вважаєте ви цей факт наклепом на ТОО ГП "ПОРА" в Тернопільській області і чи не хочете офіційно вибачитись перед представниками партії?
sheliazhenko
20 березень 2009 08:55 (UTC)
Кожна моя робота, виконана не на волонтерських засадах, оплачується замовниками за взаємною згодою шляхом адекватної оплати згідно попередній домовленості :)

Підготовка репортажу з Тернополя була моєю власною ініціативою, жодних інструкцій щось спеціально пропускати чи підкреслювати не існує. Я іноді буваю неуважним, але миттю виправляюся, коли дізнаюся факти.

Я на власні очі бачив дві наліпки "Пори" біля адміна "Крапки", у якого роздруковував матеріали: одна наліплена на стойку, інша наліплена ззаду на монітор. Я спитав адміна, чи не боїться він агітувати в день виборів за "Пору", бо це порушення закону і ним може зацікавитись міліція. Показав на наліпки, сказав про шпалери десктопу, які теж є очевидною агітацією за "Пору" - легко здогадатись по естетиці. Адмін не заперечив, що на десктопах агітація за "Пору". Натомість він сказав, що наліпки та іншу агітацію забули прибрати.

У другий мій візит в "Крапку" мене спеціально посадили за комп'ютер № 1, де не було агітації про старперів на робочому столі. Однак на інших комп'ютерах вона була.

На всіх комп'ютерах першою інтернет-сторінкою відкривався тернопільський форум з банером про старперів нагорі. Тепер там нема цього банера. Якщо б він не був передвиборчою агітацією - він би ще висів. На сайті місцевої "Пори" написано, що форум входить в число "наших друзів". В одній з тем форуму було накручене голосування за "Пору", де вона набирала голосів мало не більше, ніж "Свобода". Це теж схоже на агітацію.

Попри всі ці факти, що говорять самі за себе, я готовий вибачитись перед ТОО ГП "Пора", якщо хтось доведе мені, що люди, з якими я спілкувався, підступно обманули мене і шпалери про старперів не є агітацією "Пори".

Наостанок зауважу, що гасло "старперів на смітник" з уточненням, що старпери є старими пердунами, що засиділися у ВЛАДІ, є очевидною політичною агітацією і закликом вивчати списки політичних партій з точки зору дискримінації за ознакою віку.
tomminoker
20 березень 2009 09:15 (UTC)
добре, з наліпками це таке, будемо вважати помилкою адміна, хоча ще в пятницю була чітка вказівка прибрати всю агітацію.

щодо естетики десктопу - я так розумію, що ПОРА мала по всьому місут позамальовувати і познімати все, в чому поєднується жовтий і чорний колір?

На рахунок старперів - дійсно це заклик, але який не обов"язково носить агітаційний характер

щодо накрученого голосування - повна брехня. ФОрумчани в більшості знають одне одного, і на форумі є багато хороших представників пори, тому і підтримали своїх друзів. В свою чергу по досвіду подібних голосувань можу сказати, що надто зростає активність свободи в таких голосуваннях - з"являються нові учасники, в яких жоджного допису, вспливають старі, які по півроку не писали на форумі...Тому щодо накручування - це ваша суб"єктивна думка. Пробувши з місяць на даному форумі ви б зрозуміли яка там атмосфера і з чим пов"язана саме підтримка ПОРИ.

і щодо дискримінації...Чітко написали, "які засиділися у владі". ПРи чому тут дискримінація за віковою ознакою? Нехай старші поважні люди йдуть у владу, але нехай туди не повертаються ті, хто там вже явно засидівся - оце був основний меседж
sheliazhenko
20 березень 2009 09:50 (UTC)
1. То Ви не заперечуєте, що "старперів на смітник" є закликом Пори? :)

2. На сайті інтернет-кафе "Крапка" і в день виборів висіла кнопка "Пори" ;) Як шило не ховай, воно вилізе!

3. Готовий повірити, що голосування не накручене. Але тоді виникає питання, чому на міському форумі, непогано розкрученому, не з'явилася купа симпатиків всіх популярних місцевих партій у пропорції, більш-менш відповідній до ріал-лайфу? Чи створено атмосферу вільного спілкування, чи толерується критика "Пори"? ;)

4. А може, вони не засиділися, а запрацювалися? Досвід не менша сила, ніж завзяття молодих!
tomminoker
21 березень 2009 08:06 (UTC)
1. Скажімо так - це ідея людей, які мають відношення до ПОРИ
2. Не будьте смішними, ця кнопка висить там від того часу, відколи сайт ПОРИ створено:)Тим більше це інтернет. Чи може взагалі треба було у день виборів абсолютно всі банери по всій павутині з політичним підтекстом познімати і всі сайти позакривати?:)

3. Форум - вільний для спілкування і відвідування. На форумі здійснюється модерування відповідно до правил. Маєте бажання - можете почитати. Те що свободівські свині порушивши правила верещать про партійну дискримінацію - це інше, що відноситься до категорії "НЗНЗВВ".

4. Не сперечаюся, досвід - безумовно, важливо. І це відчується з перебуванням свободи в облраді. Тому потрібні досвідчені управлінці, здатні виконувати чітко поставлені завдання, а не дбати про власні рейтинги в кращих традиціях Маккіавелі
( 11 коментарів — Прокоментувати )