?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

В гостях у казкиЗадати питання не вдалося, бо мікрофон ретельно охороняла пані з прес-служби й пускала до нього лише по списку, "який склали самі журналісти". Щось я не бачив, як його складали. В тому списку я був № 15, а № 14 був Сергій Лещенко з "Української Правди", і до нас черга не дійшла. Я дав питання в письмовому вигляді і чекаю, що вони підготують на нього відповідь, як обіцяли.

З взаємних френдів зустрів там pe4erskiy :)

upd. http://durdom.in.ua/ru/main/article/article_id/679.phtml

upd 2. Ющенко про свободу слова.

Comments

( 4 коментарі — Прокоментувати )
swalllage_kits
22 квітень 2009 21:04 (UTC)
от імінно через цю дрочь я пропустив свій чесно заработанний ефірний день на 5-му...
хоч щось цікаве було?
sheliazhenko
22 квітень 2009 21:13 (UTC)
Та нє. Порозводив руками, один раз схопився за голову, назвав ПР "фан-клубом людини з двома судимостями", натякнув, що на Грушевського сидять одні корупціонери і рейдери. В кінці, вже без прямого ефіру, сказав, що справжньої свободи слова у нас нема, бо свобода - це коли журналісти можуть не писати того, чого писати не хочуть. Все як завжди.
swalllage_kits
22 квітень 2009 21:27 (UTC)
ну чьо, про фан клуб непогано, яника вже всі кусають ))) на кругі своя вертаєцця, в повітрі запахло вибором ))))
sheliazhenko
22 квітень 2009 21:36 (UTC)
По информации Ъ, в субботу состоялась встреча Виктора Януковича, первого вице-спикера Александра Лавриновича, премьер-министра Юлии Тимошенко и члена Высшего совета юстиции Виктора Медведчука, на которой обсуждались планы, обнародованные спикером. Источник Ъ утверждает, что на эту встречу приглашался и господин Литвин, но он отказался от участия. Встреча якобы длилась шесть часов, и на ней были продемонстрированы результаты закрытых социсследований, свидетельствующие о том, что лидер ПР, выйдя во второй тур президентских выборов, проигрывает в итоге как Юлии Тимошенко, так и Арсению Яценюку.

http://kommersant.ua/doc.html?docId=1159279
( 4 коментарі — Прокоментувати )