Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

ИХ НРАВЫ: “Правозахисник” Багіров притягнув до суду Олену Притулу

Печерський районний суд 23 квітня задовольнив клопотання Едуарда Багірова про залучення головного редактора “Української Правди” Олени Притули у якості співвідповідача по справі щодо відшкодування моральної шкоди розміром 1 гривня за критичну статтю про Багірова в інтернет-виданні “Народна правда”. Досі відповідачем по цій справі був лише автор статті Юрій Шеляженко.

Стаття, яка, на думку пана Багірова, нанесла йому моральну шкоду, була опублікована на сайті “Народна правда” 9 жовтня 2008 року і зветься “Правозащитный Хлестаков" надувает простаков”. У своїй позовній заяві Едуард Багіров стверджує, що фраза “правозащитный Хлестаков” не відповідає дійсності. Спростування викладених у статті відомостей Багіров не вимагає.

Стаття, яка стала предметом судового розгляду, написана зі слів жінки брата пана Багірова, Ірини Косміної-Багірової, народного депутата України III скликання і Президента МГО “Міжнародна ліга захисту прав громадян України” Миколи Габера, секретаря Громадської ради з питань дотримання прав людини при МВС України Олега Левицького. Ці особи також залучені до справи у якості співвідповідачів, аудіозаписи інтерв’ю з ними приєднано до справи і буде заслухано в судовому засіданні. Також свідком по справі є член Правління МГО “Міжнародна ліга захисту прав громадян України”, депутат Печерської районної у м. Києві ради Григорій Костинський.

За словами Юрія Шеляженка, перед судовим засіданням Едуард Багіров в приватній розмові зізнався йому, що він особисто вимагав від Олени Притули прибрати з її сайту “незручну” статтю, але журналістка не піддалася на цей тиск так званого “правозахисника”.

Джерело: http://maidan.org.ua/static/news/2009/1240570863.html
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments