?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Comments

( 4 коментарі — Прокоментувати )
anton_56
12 травень 2007 16:37 (UTC)
похвально)))
(Анонімно)
17 листопад 2008 20:07 (UTC)
вы не задавались вопросом, где и чем занимается Руслан сейчас?
sheliazhenko
18 листопад 2008 00:31 (UTC)
Насколько мне известно, он шулерствует политолухом по мелочам, имея карманную контору "Ассоциация молодых политологов": врал про СПИД среди оппозиции в киевском горсовете, потом фальсифицировал соцопросы в пользу Турчинова и т.п. Ничего позднее следующей бодяги я от него не видел:

«Грузинська проблема» -
поглядом Асоціації Молодих політологів України


Тезіси засідання круглого столу:

Ігор Постановський, молодий політолог:
„Ахілесовою п’ятою Росії є її багато-національність та прагнення окремих республік в складі Російської Федерації до здобуття незалежності та державного суверенітету. Враховуючи це, Україні необхідно використовувати та підштовхувати цінтробіжні тенденції в Росії аж до повного її розпаду.”

Віталій Шевчук, молодий політолог:
„Аналізуючи ситуацію України та ті шляхи, якими вона може рухатись, можу з первинністю сказати – дії більшості наших політиків ведуть до загострення Російсько-Українських відносин. Хоча, саме зміцнення дружніх відносин в даний час дозволить уникнути перспективи відділення Криму та східних областей України. Грузія вміло використовує патріотизм деяких наших політиків і фактично намагається втягнути нашу державу в конфлікт. Грузинські політики забувають, що Україна чи Росія це слов’янські держави і в наших народів багато спільного. Сьогодні багато хто в Україні з прозахідних політиків намагається давати оцінку діям Росії на Кавказі, хоча я би не забував, що потрібно також оцінити і діє самої Грузії.”

Іван Хмельницький, молодий політолог:
„На даний час в українському політикумі після 6 серпня 2008 року будуть сприйнятті та отримають свій розвиток дещо інші ідеї ніж до цього часу. Раніше найперспективнішою ідеєю в політиці була ідея соціального популізму. Президент Ющенко явно терпів поразки від Юлії Тимошенко за голоси виборців. Чим далі будуть загострюватися відносини у трикутнику Україна-Росія-Грузія, тим менш затребувані будуть ідеї соціального популізму, що вдало експлуатуються Юлію Тимошенко, і тим більше популярними будуть ставати патріотичні ідеї”.

Вадим Куценко, молодий політолог:
„На тлі втрати довіри до Президента з боку виборців західної та центральної України Віктор Ющенко напередодні президентських виборів намагається повернути її втягуючи Україну в протистояння з Росією. Якщо політика Президента в цьому напрямку дасть позитивні наслідки у збільшенні електоральних симпатій до нього, то не виключно, що він піде далі аж до відкритої війни з Росією».

Богдан Сурма, молодий політолог:
„Гарантією безпеки України може бути тільки її вступ до Північноатлантичного альянсу. Членство України в НАТО не дозволить Росії так само легко вести війну, як з Грузією, оскільки вона постане перед перспективою воювати з усіма державами, які перебувають в НАТО. Якщо навіть уявити початок військових дій між Україною та Росією, то вони точно будуть проходити не на території Украйни, а на території Росії.”

Руслан Ткач, молодий політолог:
„Очевидно, що Україну підштовхують робити вибір з ким бути - з Росією чи США. Обираючи один із цих взаємовиключних шляхів Україна втрачає свою політичну незалежність. Чи є третій шлях для України? Забезпечення обороноздатності – є єдиним виходом із ситуації що склалася. Якщо Україна поверне ядерний потенціал, це стане підставою для такого зміцнення. Таким чином, не вступаючи в НАТО та уникаючи зближення з Росією, за допомогою відновлення ядерного арсеналу, наша держава може не допустити агресорських дій в свою сторону з боку будь-яких держав.”
_________________________

Руслан Ткач,
Голова Асоціації молодих політологів України
(Анонімно)
18 листопад 2008 11:22 (UTC)
поищите информацию по "земельно-кадастровому центру"
Особенно броварской и вышгородский филиал. Накопаете не мало интересного.
( 4 коментарі — Прокоментувати )
Розроблено LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner