Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Багірову не вдалося засудити журналістів

16 вересня 2009 р. о 9 годині суддя Печерського районного суду Сергій Вовк оголосив резолютивну частину рішення за позовом Едуарда Багірова до Юрія Шеляженка, Ірини Косміної-Багірової, Миколи Габера, Олени Притули про відшкодування моральної шкоди та спростування поширеної інформації.

Cуд вирішив залишити позов без задоволення. Таким чином, Багіров не зміг засудити журналістів за публікацію критичного матеріалу.

Стаття, яка, на думку Е.Багірова, нанесла йому моральну шкоду, була опублікована на сайті "Народна правда" 9 жовтня 2008 року і зветься "Правозащитный Хлестаков" надувает простаков".

Спочатку пан Багіров вимагав лише відшкодування моральних збитків, але напередодні вирішального засідання змінив позовні вимоги. У нових вимогах він зажадав ще й спростування.

Судові було надано докази фактів, викладених у статті. Однак пан Багіров зосередився на доведенні "образливого характеру" окремих оціночних суджень, не заперечуючи по суті стосовно наведених фактів.

Зокрема, представник позивача заявив на останньому засіданні 15 вересня, що слово "торговець" є образливим та зневажливим. Дивно, чому пан Багіров так не любить підприємців – навіть закликав "вішати" їх, виступаючи днями в ефірі телеканалу "1+1". Отак, за допомогою фізичної розправи, "правозахисник" пропонував вирішувати трудові конфлікти!

Перед одним із судових засідань по цій справі Едуард Багіров в приватній розмові зізнався мені, що він особисто вимагав від Олени Притули прибрати з сайту "Народна Правда" "незручну" статтю, але журналістка не піддалася на тиск "правозахисника". Теперішнє судове рішення є доказом правильності такої сміливої громадянської позиції.

Альбом: В Печерському суді.


Відповідач в залі суду (фотографію зроблено після судового засідання з дозволу головуючого).
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments