"Українська Рулетка": Олександр Пабат намагається відповісти на незручні питання.
Дякую Вахтангу Кіпіані
Подивитись передачу повністю можна за цим лінком.
Крім того, шо іудушка відхрестився від Бондаренка, він перед тим ще й бовкнув, що не знає Іванова та Хмельницького. Нагадаю: коли Вітренчиха отак заявила, шо вона не знає Курочкіна, до неї поїхали братки бити морду... ;)
UPD. Пабат неисправим. Ответить на вопрос не может - так надо "гавкнуть"! И, что характерно, один из активистов Пабата сидел в студии. Я не удивлюсь, если там была куча людей Пабата. Вот почему, имхо, зелеными листочками махали.