"Українська Рулетка": Олександр Пабат намагається відповісти на незручні питання.



Дякую Вахтангу Кіпіані vaxo за запрошення!

Подивитись передачу повністю можна за цим лінком.

Крім того, шо іудушка відхрестився від Бондаренка, він перед тим ще й бовкнув, що не знає Іванова та Хмельницького. Нагадаю: коли Вітренчиха отак заявила, шо вона не знає Курочкіна, до неї поїхали братки бити морду... ;)

UPD. Пабат неисправим. Ответить на вопрос не может - так надо "гавкнуть"! И, что характерно, один из активистов Пабата сидел в студии. Я не удивлюсь, если там была куча людей Пабата. Вот почему, имхо, зелеными листочками махали.