?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Прошло чуть больше месяца со дня инаугурации Президента Украины Виктора Януковича.

Первые шаги нового лидера страны люди встречают с пониманием. Мне приходилось слышать, что, по закрытым данным социологических исследований, уровень поддержки власти в Украине достиг 48%, в то время как оппозиционный Блок Юлии Тимошенко поддерживают около 15% украинцев.

Эти первые шаги – возвращение ко временам президентской республики. Вся власть и вся ответственность за ситуацию в Украине концентрируется в президентской администрации. Такого у нас уже давно не было.

Читать дальше: http://echo.msk.ru/blog/shelya/669065-echo/

Comments

( 3 коментарі — Прокоментувати )
nebratan
03 квітень 2010 14:52 (UTC)
Ви тут помилились!
-Ну при чому тут Юлька! Я наприклад її також не підтримую, але це не значить, що не підтримуючи Юльку я тягну дві руки за Хама!
-Шановний!-Сходіть на базар чи хоча б постійте на автобусній зупинці і Ви почуєте , як там народ "підтримує" двічі несудиму особу, що волею долі чомусь опинилась на найвищій державній посаді!
sheliazhenko
04 квітень 2010 11:37 (UTC)
Хм :)
nebratan
04 квітень 2010 12:05 (UTC)
Додам більше для розуміння. Це не перші кроки "по створенню президентської республіки", а вже сотий крок(починаючи від того часу, коли невідомі спецслужби підставили Кучму з справою Гонгадзе і таким чином практично відсторонили його від управління державою)по створенню бандитсько-луб"янської вертикалі влади(Бандустану) в Україні.
Цим крокам дещо перешкодила буржуазно-ліберальна здебільшого, Помаранчева революція 2004 року, коли були використані національно-орієнтовані прошарки населення, яких потім викинули. як непотріб, ділки з оточення Юща.
Тепер же діяльність по створенню Бандюгстану поновилася.
Аналогії: "бананові" республіки Піавденної Америки часів "холодної" війни, що контролювались місцевою наркомафією та іншим криміналом і ЦРУ, сьогоднішня Чеченська Республіка, що контролюється напівбандитським( а скоріше всього, що й повністю!) угрупуванням Кадирова вкупі з ФСБ, Афганістан-контролюється наркобаронами, що вже весь світ завалили своїм героїном, і західними спецслужбами.
-Ось що нас чекає!
-Дивись, через декілька років, після нинішнього параду, в якому будуть задіяні російські(іноземні) війська, ми ще повоюємо з руки ФСБ на Кавказі , вплутавшись в чужу і абсолютно непотрібну нам війну.
І вибухи будуть лунать не тільки біля Луб"янки, а й на вул. Володимирській і Хрещатику!
-Не приведи Господи довготривалості такої "влади" і такої президентської вертикалі!
( 3 коментарі — Прокоментувати )
Розроблено LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner