Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Феміда заплющила очі на державну зраду

Перешкодити витівці Януковича-Медвєдєва не вдалося.

Хоча я просив відкрити провадження вчора, позов розглянули тільки сьогодні. Зауважу, що якимось дивом не відклали у довгий ящик. Диво може пояснюватись тим, що позов було подано до найчеснішого Окружного адміністративного суду міста Києва, який очолює найсправедливіший голова суду Олег Бачун.

На виході - відписка про "усунення недоліків". Те, що суддя В. М. Кочан вирішив вважати недоліками, не має нічого спільного із вимогами статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України (в рамках якої суддя повинен був вирішувати це питання, відповідно до ст. 108 КАСУ). Оскільки я поставив у позовній заяві печатку, цей мантієносець зажадав від мене підтвердження державної реєстрації СПД! До 14 травня! А чим печатка не підтвердження, до речі?! Втім, абсурд не має нічого спільного з логікою... При тому, що у позові жодного слова про СПД! І ще й вимагає прив'язати позов до моїх прав як СПД-ФО!

Звичайно ж, подана апеляційна скарга. Але, думаю, то все марне. Якщо б там не було печатки, придралися б до розміру шрифту і т. ін. Хтось вже наклав резолюцію "державній зраді не заважати" на ту пов'язку, яка прикриває сліпі очі Феміди.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments