?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Перешкодити витівці Януковича-Медвєдєва не вдалося.

Хоча я просив відкрити провадження вчора, позов розглянули тільки сьогодні. Зауважу, що якимось дивом не відклали у довгий ящик. Диво може пояснюватись тим, що позов було подано до найчеснішого Окружного адміністративного суду міста Києва, який очолює найсправедливіший голова суду Олег Бачун.

На виході - відписка про "усунення недоліків". Те, що суддя В. М. Кочан вирішив вважати недоліками, не має нічого спільного із вимогами статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України (в рамках якої суддя повинен був вирішувати це питання, відповідно до ст. 108 КАСУ). Оскільки я поставив у позовній заяві печатку, цей мантієносець зажадав від мене підтвердження державної реєстрації СПД! До 14 травня! А чим печатка не підтвердження, до речі?! Втім, абсурд не має нічого спільного з логікою... При тому, що у позові жодного слова про СПД! І ще й вимагає прив'язати позов до моїх прав як СПД-ФО!

Звичайно ж, подана апеляційна скарга. Але, думаю, то все марне. Якщо б там не було печатки, придралися б до розміру шрифту і т. ін. Хтось вже наклав резолюцію "державній зраді не заважати" на ту пов'язку, яка прикриває сліпі очі Феміди.

Comments

( 7 коментарів — Прокоментувати )
iryn_mykola
27 квітень 2010 12:51 (UTC)

Як же вони Вас ненавидять, пане Юрію! Так псувати життя: позов, при цьому проти Самого — це жорстоко!

Помагай Вам Бог.
nebratan
27 квітень 2010 14:29 (UTC)
Вони(хами та інша агентура ФСБ)ненавидять не тільки Юрія, але й весь народ України, крім своїх покірних "казлів"(їх вони просто зневажають і мішають з лайном), вони ненавидять українську мову, море-віддали його кацапам на поталу-землю, бо тільки й займаються. що вбивають на ній диких свиней, а не вирощують хліб, ненавидять небо, бо їх дорога прямує вниз-до пекельної ями. адже їм невідоме слово Господь, крім ритуальних обіймів з ФСБешним попищем-коммівіяжером Курилом!-Ненавидять навіть самих себе, бо не займаються спасінням чорних грішних душ, а жруть і п"ють, наче коні і перетворюють столицю України Київ в даунбаську Содом і Гоморру!
А наш побратим по боротьбі Юрій дійсно робить велику справу: як писав Франко"лупайте скалу!І побороте (диявола)". Кожний нехай бореться з хаосом українофобії своїм способом і ця страшна для України чорна сатанинська сторінка скоро закриється, а сатаністи накивають п"ятами, рятуючись від народного гніву!
a_slavskiy
27 квітень 2010 16:26 (UTC)
я читав позов - дуже й дуже... :)
Але нашо ви печатку ставили, якщо подавали позов, як громадянин?
sheliazhenko
28 квітень 2010 16:45 (UTC)
Бо маю право.

Бо нічим не заборонено ставити печатку.

Зрештою - бо відпочинок на дачі, яку я побудую на місці того флоту, підвищить ефективність моєї праці як підприємця ;)
a_slavskiy
28 квітень 2010 17:50 (UTC)
ну разве что повысит эфективность! :)
(Анонімно)
06 травень 2010 10:22 (UTC)
от Баяна
ай-я-яй Шеляженко, это не противники присуждения звания героя негражданам дискредитируют админ суды, а такие иски как твой ))))))))

а печать видимо ради пиара поставил )))))) привычку всё объяснять пиар ходами я перенял у российского интернет быдла )))))))

но конечно ставить её не было абсолютно никакой очевидной нужды
(Анонімно)
06 травень 2010 11:40 (UTC)
от Баяна (снова)
и кстати не менее важный вопрос:
как, Шеляженко, поживает твоя вера в админ суды как оплот верховенства права на ещё некогда суверенной Украине? али не пошатнулась?

а текст иска ты обязательно прибереги на потом, до тех пор когда срок каденции Януковоща истечёт, тогда будет самое время припомнить ему всё, и ты такой будешь не один, тогда-то и наступит торжество "справедливости" админ судебной системы, задним числом, ведь бояться ответчика или защищать его интересы им уже будет без надобности
( 7 коментарів — Прокоментувати )