?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Сміятись при слові "ялинка"

Дивуюся, як народ ведеться на ці заманухи.

Альо, ялинкою вдарені!

У вас нема бажання по-дорослому критикувати уряд?!

Ви не бачите, наскільки штучна і далека від реальних проблем ця хохма?

За гроші Фірташа роздувається інформпривід і за його ж гроші всякі піховшеки потім будуть писати: подивіться, які ненормальні ті опозиціонери, не знайшли жодного достойного приводу для критики, той казус з ялинкою для цих злиднів Божий дар...

Comments

( 11 коментарів — Прокоментувати )
promonaut
20 травень 2010 05:24 (UTC)
Альо, махнутий!

Не втягуй нормальних людей в дискусії по уряду, бо уряд неконституційний. Тобто ЗАВІДОМО він займається незаконними справами, позаяк сформований на неконституційному ґрунті.

Чи тобі грошики потрібні?)
sheliazhenko
20 травень 2010 10:20 (UTC)
Грошики потрібні. Але то окрема тема ;)

Про неконституційність уряду - ви в це вірите, а от будь-який юрист покрутить пальцем у скроні. В тому числі опозиційний юрист. Якщо він професіонал. Не розводьте демагогію, будьте реалістом.
promonaut
20 травень 2010 10:32 (UTC)
Окремою темою є і психологічний вибір отих, що на підсвідомому рівні сміються з Януковича, без підтримки "урядом" якого боротьба з вінком була б ще комічнішою.
Тим більше дивно, що журналіст не вхопив цей прозорий момент.


Про віру взагалі не йдеться. Просто я вмію читати Закон Безпосередньої Дії, яким є конституція. Мені помічники-підрахуї чи медвечуки для прочитання зафіксоваої суспільної угоди не потрібні.
От уяви собі - відтяте від цивілізації село. Нема поряд психопатів-юристів, котрі вміють маленьким шрифтом крутити біля скроні. І що? Звичайна людина, громадянин, читає "коаліція формується..." і т.д. Вхоплюєш?

Це тривожний сигнал. Бо якщо такий тверезий публіцист як ти пише такі дурниці про основоположне - на кого тоді надіятися тим, хто ще вірить у елементарну, записану чорним по білому справедливість? Хто відстоюватиме те, порушеня якого веде до крові і прямого протистояння? Чи може гадаєш, що бандери з того світу не заохотять і тебе своїм вінком?:)
sheliazhenko
20 травень 2010 12:00 (UTC)
Елементарна чорним по білому справедливість написана не тільки в Конституції (яку, до речі, треба ще вміти правильно читати та розуміти), але й і законах (про що, до речі, прямо каже сама Конституція). Навіть у відтятому від цивілізації селі є розумники, які знають закони, мають досвід спілкування з міліцією, прокуратурою, судами. Крім Конституції, є ще багато базових неписаних речей, і тільки всебічне бачення ситуації може бути підставою для якихось серйозних висновків.

Але якщо казати про агітаційні кліше -

абсолютно згоден, ніякої коаліції нема, є банда злодюжок з прімкнувшимі к нім пацюками-перебіжчиками, кожне рішення якої є незаконним і злочинним, оскільки мало хто взагалі голосує особисто, як того вимагає регламент.

promonaut
20 травень 2010 12:11 (UTC)
Похідного багато. Боротися з наслідками теж дурнів вистарчає.

Правильно. Усі благородні методи боротьби з таким є вірними. Хіба про витоки такої "віри" не слід забувати)
sheliazhenko
20 травень 2010 10:23 (UTC)
"Чи тобі грошики потрібні?)"
Коммерческое предложение.

Рекламный отдел борьбы за мораль, этику и высокие журналистские стандарты им. Оккама на сайте «Правда ли?» предлагает комплексный пакет услуг, не имеющий ничего общего с этой ихней пресловутой цензурой. Заинтересованным олигархам и их представителям просьба обращаться по электронному адресу редакции.
promonaut
20 травень 2010 10:35 (UTC)
Re: "Чи тобі грошики потрібні?)"
Бач, є різні форми протистояння. Зрозуміло, що можна прикрити оченята, піти під когось походкою портнова, а потім стати черговим героєм. Питання у тому, чи це ТОБІ потрібно?
sheliazhenko
20 травень 2010 11:54 (UTC)
Мені потрібен стабільно високий заробіток на суспільно важливій й цікавій ниві, де я зможу максимально реалізувати свої можливості.
promonaut
20 травень 2010 12:09 (UTC)
Ну то саме це мало бути в топіку. Що я тут ізгаляюся... Може тому, що я люблю спати виключно з генеральською дочкою..?
sheliazhenko
20 травень 2010 21:02 (UTC)
Однолюбство - це нормально.
promonaut
20 травень 2010 21:03 (UTC)
Так. Але радість лежить поза власним єством.
( 11 коментарів — Прокоментувати )