?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Політична розправа

Сьогодні коаліція громила правосуддя. Звільнили суддів, які своїми рішеннями боронили демократію та зупиняли свавілля Генеральної Прокуратури. Не дивно, що блискавка влучила у купол Ради: це попередження. Зло бере верх, маскуючись білими одежами. Храм Феміди захопили рейдери, варвари з Банкової.

Я випадково зустрів Олега Бачуна в канцелярії Окружного адміністративного суду м. Києва на Хрещатику, 10. Він прийшов сказати "до побачення", побажав працівникам суду успіхів в роботі. Сподіваюся, Бог допоможе невдовзі виправити вчинену можновладцями несправедливість.

UPD.

Для балансу:

http://lb.ua/analitic/politics/2010/06/04/48507_nesudimie.html

От читаю я, що можна написати з пафосом, повіривши чуткам, і думаю: невже й деякі мої опуси з боку виглядають для людей знаючих таким дрімучим базаром?

UPD 2. Для бачунофобів: "По кому подзвін?" (з газети "Юридичний Вісник України"), PDF.

Comments

sheliazhenko
05 червень 2010 08:57 (UTC)
Одразу видно, що Ви не в темі.
Купіть в кіосках Юридичний Вісник України за минулий тиждень, якщо він там ще є, і почитайте статтю "По кому подзвін?" на стор. 4.
Бачун доводить з документами в руках, що у нього нема того маєтку і тих автомобілів, про які розпинаються Портнов з компанією.
Що ж до чартерних перельотів, він не один за них платив, там були великі туристичні групи. А ціну кожного рейса приписали особисто Бачуну. Це нонсенс.