Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Лист редакції газети "Правдошукач" вих. № 3168 від 5.06.2010

Президенту України Віктору Федоровичу ЯНУКОВИЧУЩодо усунення порушень процедури акредитації та надання інформації про авторський колектив Вашої “Програми економічних реформ на 2010-2014 роки”, зокрема, щодо участі у розробці програми компанії McKinsey&Company

Високоповажний пане Президенте!Звертаюся до Вас із скаргою на дії Адміністрації Президента України. 2.06.2010 р. я звернувся із офіційним поданням про акредитацію на Вашу прес-конференцію 4.06.2010 р., і 3.06.2010 р. мене запевнили у тому, що я акредитований.

Однак 4 червня співробітники Управління Державної Охорони не допустили мене на прес-конференцію Глави держави, мотивуючи це тим, що моє прізвище та газета «Правдошукач» не зазначені у наданому Адміністрацією Президента України списку акредитованих журналістів.

Мені продемонстрували цей список, і дійсно, в ньому було відсутнє моє прізвище.

Між тим я не отримував жодного письмового повідомлення про припинення акредитації, як це передбачено діючим законодавством та правилами акредитації. Прошу Вас перевірити роботу Адміністрації Президента України і УДО та письмово повідомити мені про причини припинення акредитації.

Крім того, оскільки я не мав нагоди задати наступне питання на прес-конференції, прошу Вас відповісти на нього письмово: “Яким є авторський колектив кожного з блоків Вашої “Програми економічних реформ на 2010-2014 роки”, хто відповідає за виконання кожного з цих блоків, які іноземні й приватні консалтинові компанії залучалися до її формування, скільки це коштувало, чому один із співавторів вашої програми компанія McKinsey&Company планує подальше зменшення населення України й ігнорує Вашу обіцянку про 50 мільйонів українців, і якщо робота приватних консультантів оплачувалася не з бюджету – чи не вважаєте Ви це проявом корупції?”.

З повагою,

Редактор газети «Правдошукач» Шеляженко Ю. В.
Tags: Янукович
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments