?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Президенту України Віктору Федоровичу ЯНУКОВИЧУЩодо усунення порушень процедури акредитації та надання інформації про авторський колектив Вашої “Програми економічних реформ на 2010-2014 роки”, зокрема, щодо участі у розробці програми компанії McKinsey&Company

Високоповажний пане Президенте!Звертаюся до Вас із скаргою на дії Адміністрації Президента України. 2.06.2010 р. я звернувся із офіційним поданням про акредитацію на Вашу прес-конференцію 4.06.2010 р., і 3.06.2010 р. мене запевнили у тому, що я акредитований.

Однак 4 червня співробітники Управління Державної Охорони не допустили мене на прес-конференцію Глави держави, мотивуючи це тим, що моє прізвище та газета «Правдошукач» не зазначені у наданому Адміністрацією Президента України списку акредитованих журналістів.

Мені продемонстрували цей список, і дійсно, в ньому було відсутнє моє прізвище.

Між тим я не отримував жодного письмового повідомлення про припинення акредитації, як це передбачено діючим законодавством та правилами акредитації. Прошу Вас перевірити роботу Адміністрації Президента України і УДО та письмово повідомити мені про причини припинення акредитації.

Крім того, оскільки я не мав нагоди задати наступне питання на прес-конференції, прошу Вас відповісти на нього письмово: “Яким є авторський колектив кожного з блоків Вашої “Програми економічних реформ на 2010-2014 роки”, хто відповідає за виконання кожного з цих блоків, які іноземні й приватні консалтинові компанії залучалися до її формування, скільки це коштувало, чому один із співавторів вашої програми компанія McKinsey&Company планує подальше зменшення населення України й ігнорує Вашу обіцянку про 50 мільйонів українців, і якщо робота приватних консультантів оплачувалася не з бюджету – чи не вважаєте Ви це проявом корупції?”.

З повагою,

Редактор газети «Правдошукач» Шеляженко Ю. В.