Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

УДО про інцидент біля "Українського Дому"

Якщо чиновникам не хочеться казати правду, але по закону вони зобов’язані її сказати - деякі чиновники брешуть. Але шило в мішку довго ховати не можна.

Начальник Управління державної охорони України Ігор Олександрович КАЛІНІН письмово підтвердив, що мене було позбавлено акредитації на прес-конференцію Президента України Віктора Федоровича ЯНУКОВИЧА.

До вашої уваги - листування газети "Правдошукач" з УДО.


* * *


Вих. № 3169 від 11 червня 2010 року

Управління державної охорони України

Копія: Головне управління з питань комунікацій Адміністрації Президента України


Щодо усунення порушень процедури акредитації

4 червня об 11:50 співробітники Управління державної охорони України біля огорожі навколо "Українського дому" (там, де стояли мітингувальники від Партії регіонів) не допустили мене на прес-конференцію Президента України Віктора Федоровича ЯНУКОВИЧА, мотивуючи це тим, що моє прізвище та газета "Правдошукач" не зазначені у наданому Адміністрацією Президента України списку акредитованих журналістів. Мені продемонстрували цей список, і дійсно, в ньому було відсутнє моє прізвище.

Між тим я був акредитований на цей захід за участі Глави держави і не був позбавлений акредитації. Як повідомив мені 11 червня керівник Головного управління з питань комунікацій Адміністрації Президента України Олег Ігорович КОШЕЛЄВ, моє прізвище фігурувало у списках акредитованих журналістів.

Враховуючи те, що наявність газети "Правдошукач" у списках акредитованих журналістів на моє прохання перевірялася тричі співвробітниками УДО та я особисто бачив, що у цих списках моє прізвище не зазначене, але зазначена велика кількість інших журналістів телеканалів та інтернет-видань, мушу зробити висновок, що Адміністрація Президента України та Управління державної охорони України мали різні списки акредитованих на цей захід журналістів.

В зв’язку з викладеним, керуючись інтересами суспільної необхідності (недопущення подібних ситуацій у подальшому), прошу провести службову перевірку викладених фактів, відібрати пояснення у співвробітників УДОУ, що чергували на входах біля огорожі навколо "Українського дому" (там, де стояли мітингувальники від Партії регіонів) і виявити походження того списку акредитованих журналістів, у якому не знайшлося мого прізвища, та письмово роз’яснити мені причини помилки.

З повагою, редактор газети "Правдошукач" Шеляженко Ю. В.

* * *


Tags: Янукович
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments