Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Громадська анафема і ай-ай-ай

РЕДАКЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГАЗЕТИ "ПРАВДОШУКАЧ"


Вих. № 3172 від 23 червня 2010 року


Редакція газети "Вечірні Вісті"


Копія: Комісія з журналістської етики


Щодо безглуздого патякання так званої "Комісії з журналістської етики"


Цей чудовий київський вечір, коли душа прагне вийти на балкон з пляшкою вина і томиком Марка Твена, глянути на місто з багатоповерхової висоти своєї морально-етичної колокольні, забути у затишку про буденні турботи, згадати вічне, перечитати класичне оповідання "Журналістика в Тенесі" - на жаль, був зіпсований звісткою про нову дурничку від групи етичних профанів та квазі-"авторитетів", яких корифей совєцької компартійної агітки Володимир Мостовий завербував у лави свого маргінального угруповання під пафосним слоганом "Комісія з журналістської етики".


Висловлюю щире співчуття журналісту редакції газети "Вечірні Вісті" Наталії СИДОРОВІЙ, що стала жертвою "пропісочування" в цьому "парткомі" (хоча, з огляду на реальну чисельність фан-клюбу, "комісія" не може претендувати навіть на юрисдикцію колгоспу).


Це ганебне рішення самозваної етичної інквізиції, як і багато інших кляуз "комісії", дискредитує саме поняття журналістської етики.


"Комісія" знову підкреслює, що її не цікавлять факти - а етика ніколи не базувалася на формалізмі, тільки єзуїтське лицемірство шукає формальні зачіпки для "осуду" інакомислячих.


"Комісія" знову підкреслює, що журналіст не може відстоювати власний погляд на конфлікти - а відтак, "комісія" продовжує топтати й шельмувати жанр публіцистики, право журналіста на власну думку, гарантоване статтею 34 Конституції України.


"Комісія" знову вимагає від журналіста затримувати публікацію, очікуючи (довго або нескінченно довго) на коментар об’єкта критики - замість реалізації права на відповідь.


На щастя, Печерський районний суд міста Києва давно дав правову оцінку пасквілям Мостового і Ко: це всього лише оціночні судження. Тобто, безвідповідальний стьоб, що не має жодного юридичного значення і неосудний, як маячня Наполеона з шостої палати.


Редакція газети "Правдошукач" оголошує громадський осуд Комісії з журналістської етики, а також громадську анафему і громадський ай-ай-ай.


Анафема оскарженню не підлягає.


З повагою до справжніх принципів журналістської етики, які плюндрує "Комісія з журналістської етики",


Редактор газети "Правдошукач" Шеляженко Ю. В.UPD. http://www.antiraider.ua/ucp_mod_ucp_site_arts_show_509.html
Tags: Журналистика в Теннеси
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments