?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Громадська анафема і ай-ай-ай

РЕДАКЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГАЗЕТИ "ПРАВДОШУКАЧ"


Вих. № 3172 від 23 червня 2010 року


Редакція газети "Вечірні Вісті"


Копія: Комісія з журналістської етики


Щодо безглуздого патякання так званої "Комісії з журналістської етики"


Цей чудовий київський вечір, коли душа прагне вийти на балкон з пляшкою вина і томиком Марка Твена, глянути на місто з багатоповерхової висоти своєї морально-етичної колокольні, забути у затишку про буденні турботи, згадати вічне, перечитати класичне оповідання "Журналістика в Тенесі" - на жаль, був зіпсований звісткою про нову дурничку від групи етичних профанів та квазі-"авторитетів", яких корифей совєцької компартійної агітки Володимир Мостовий завербував у лави свого маргінального угруповання під пафосним слоганом "Комісія з журналістської етики".


Висловлюю щире співчуття журналісту редакції газети "Вечірні Вісті" Наталії СИДОРОВІЙ, що стала жертвою "пропісочування" в цьому "парткомі" (хоча, з огляду на реальну чисельність фан-клюбу, "комісія" не може претендувати навіть на юрисдикцію колгоспу).


Це ганебне рішення самозваної етичної інквізиції, як і багато інших кляуз "комісії", дискредитує саме поняття журналістської етики.


"Комісія" знову підкреслює, що її не цікавлять факти - а етика ніколи не базувалася на формалізмі, тільки єзуїтське лицемірство шукає формальні зачіпки для "осуду" інакомислячих.


"Комісія" знову підкреслює, що журналіст не може відстоювати власний погляд на конфлікти - а відтак, "комісія" продовжує топтати й шельмувати жанр публіцистики, право журналіста на власну думку, гарантоване статтею 34 Конституції України.


"Комісія" знову вимагає від журналіста затримувати публікацію, очікуючи (довго або нескінченно довго) на коментар об’єкта критики - замість реалізації права на відповідь.


На щастя, Печерський районний суд міста Києва давно дав правову оцінку пасквілям Мостового і Ко: це всього лише оціночні судження. Тобто, безвідповідальний стьоб, що не має жодного юридичного значення і неосудний, як маячня Наполеона з шостої палати.


Редакція газети "Правдошукач" оголошує громадський осуд Комісії з журналістської етики, а також громадську анафему і громадський ай-ай-ай.


Анафема оскарженню не підлягає.


З повагою до справжніх принципів журналістської етики, які плюндрує "Комісія з журналістської етики",


Редактор газети "Правдошукач" Шеляженко Ю. В.UPD. http://www.antiraider.ua/ucp_mod_ucp_site_arts_show_509.html

Comments

upper_podpolie
23 червень 2010 21:18 (UTC)
Власний погляд, Юро, може змінюватись під впливом обставин, а істина-то одна. Погляд, навіть такого нівйобного журналіста, як ти (що вже говорити про мене), може виявитись хибним. А правда, Юрочко, вона завжди одна, які б в тебе погляди на неї не були.

А правда така, що ти продажний тупий чувак. Продажний, тому що на джинсі тебе палили. А тупий - бо спалився, і через суд доводиш, що всрався не ти, а хтось інший.
sheliazhenko
23 червень 2010 22:30 (UTC)
У мене своя правда, у тебе твоя.

Не буду тобі розповідати правду про те, що ти продажний тупий чувак, бо ти й сам це знаєш.

Обсирай і далі чесних добросовісних підприємців замість того, щоб лікуватися від словесного поносу.