Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Це моя віраЯ прокинувся від сну розуму в буденній метушні й почув голос своєї безсмертної душі, яка дала мені цей символ віри. Він пов’язує мене з численними людськими душами, душами предків, сучасників та нащадків. Він допомагає зрозуміти сенс життя, розрізнити добро і зло. Він вчить знати, любити і поважати людей та світ, все живе, неживе і уявне, досягати гармонії і добробуту, долати труднощі, творити чудеса, сподіватись на краще та боротись за те, у що я вірю.

Я сповідую релігійну віру в найвищу цінність людини. Людина понад усе! Кожна людина від народження має величезну силу, джерело якої – в людській душі. Душа – це найвища цінність людини, і її силою є віра. Думки та ідеї, плани та задуми, мрії та знання, любов і пристрасть, терпіння і смирення, фантазія, надія, розуміння і співчуття, все найкраще у моїй свідомості – це душа. Як можна сумніватись у існуванні душі? Посмішка – найпереконливіший доказ того, що душа існує та дає мені віру! Людина може ділитися вірою і випромінювати віру, щоб утвердити найвищу цінність людини. Віра робить людину творцем. Віра робить мене кращим. Віра міняє світ. Посміхнись!

Вірі в найвищу цінність людини протистоїть приниження та насильство. Приниження є зло, утвердження найвищої цінності людини – добро. Допомагаючи людям повірити в себе, я творю добро. Той, хто принижує себе і людей, творить зло. Зі злом треба боротись. Зло іноді набуває оманливих форм. Зло може об’єднати двох чи більше людей, розчинити їх особистості, отруїти їх душі жагою приниження. Зло буває сильним, але віра в найвищу цінність людини завжди сильніша за зло. Вільна душа, любов до людей, знання і мудрість віруючого в найвищу цінність людини тріумфує у сутичках зі злом, яке обмежене своєю безглуздою агресивністю, самозакоханістю, нетерпінням, неуцтвом, неуважністю, непослідовністю, свавіллям, безперспективністю, ницістю, безвір’ям. Зло буде переможене, найвища цінність людини утвердиться.

Я вірю, що насправді людину неможливо принизити, якщо вона вірить в найвищу цінність людини. Насильство завдає болю, але воно принижує тільки агресора. Брехня та наклеп обурюють і можуть навіть когось обманути, але вони принижують лише брехуна і наклепника. Зневага та ворожість з боку злих людей принижує тільки їх, не мене. Безумство, безвілля, хвороби, муки та смерть принижують лише тіло, а душа продовжує нести з вічності минулого у вічність майбутнього мою найвищу цінність і не втратить мою віру, не покине світ.

Віра в найвищу цінність людини завжди була і завжди буде, бо ця віра є і готова прокинутись в кожній людській душі. Коли людина звертається до себе, коли просиш про чудо, душа відповідає та може подарувати те, що я прошу. Так народжується віра в найвищу цінність людини. Вона звалася, зветься і буде зватись по різному, а інколи не зветься ніяк. Люди створили безліч релігій, утверджуючи віру в найвищу цінність людини. Віра в єдиного Бога та віра у багатьох Богів, віра в духів та віра у розумність всесвіту, християнство, іслам, буддизм та інші релігії звільнили від зла безліч душ та утвердили віру в найвищу цінність людини. Тому, сповідуючи мою релігію, я поділяю віру кожної людини, поважаю кожну релігію, що утверджує цінність людини. Якщо ти віриш у Бога, створеного людьми, щоб не почуватися безсилими та самотніми – я вірю тобі, отже, вірю у Бога разом з тобою і так утверджую віру в найвищу цінність людини, творю добро.

Будь-яка форма віри, створена для утвердження добра – це моя віра. Бо я вірю у найвищу цінність людини – кожної людини. Я вірю людям і вірю в людей. І я вірю, що віра у будь-якій формі настільки сильна, наскільки сильно люди вірять у себе.

Я шаную цей символ віри і від щирого серця дарую його кожному, щоб люди почули свою душу, усвідомили найвищу цінність людини і посміхнулися, відчувши смак волі та мудрості. Сенс життя людини у розвитку, пізнанні та творенні, у прагненні добра та боротьбі за добро, і такий життєвий шлях веде до щастя. Початок кожного життєвого циклу – свято, гідне того, щоб подарувати людям цей символ віри в найвищу цінність людини. А в кінці життєвого циклу слід згадати, як життя утверджувало віру в найвищу цінність людини, закарбувати це в пам’яті й не забувати ніколи жодну добру душу та жодну добру справу.

http://ludstvo.org.ua
Tags: Человек превыше всего
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments