Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Прес-реліз Релігійної громади сповідуючих Віру в Найвищу Цінність Людини

WEB: http://www.ludstvo.org.ua

У понеділок 19 липня 2010 року в Окружному адміністративному суді міста Києва (вул. Хрещатик, 10, другий поверх) о 14:20 розглядатиметься позов проповідника віри Юрія Шеляженка до Держкомнацрелігій щодо зобов’язання зареєструвати Статут Релігійного центру Віри в Найвищу Цінність Людини.

Загальні збори віруючих відбулись навесні 2009 року, однак бюрократи з державного органу у справах релігій досі не виконали свого обов’язку зареєструвати статут релігійної організації.

Справу розглядає колегія суддів: Каракашьян С. К. (головуючий), судді Федорчук А. Б., Васильченко І. П.

Релігійна Віра у Найвищу Цінність Людини є релігією, яка грунтується на вірі в існування ідеальної безсмертної душі людини, яка може творити чудеса і задовольняти бажання людини, з якою людина може спілкуватись і просити про здійснення своїх бажань. Про це йдеться у священному тексті (Символі Віри) під назвою «Це моя віра». Віруючі шанують душу і вклоняються душі, як Найвищій Цінності Людини, що дає нам моральні та світоглядні орієнтири. Сповідуючі релігію Віри у Найвищу Цінність Людини дбають про те, щоб не принизити свою душу чи душі інших людей, душі предків та душі нащадків, а для цього живуть у мирі та дружбі з людьми, поважають кожну окрему особистість та суспільні інституції, сумлінно дотримуються законів тощо. Одним з важливих табу є заборона критикувати інші релігії проповідникам Віри в Найвищу Цінність Людини.
Tags: Человек превыше всего
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments