?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Мені зателефонував член комітету НМПУ Юрій Михайлович і сказав, що боїться виходити з дому. Йому погрожують вбивством працівники міліції, бо він чи то розкрив якусь схему кришування проституції, чи то не хоче віддавати авторську програму, куди завжди запрошував представників опозиції. Каже, що його "замовили". Це може бути якось пов’язано з губернатором Вілкулом, бо Михайлович - його радник. Заздалегідь перепрошую за неточності викладу, бо Михайлович дуже сумбурно все це розповідає.

Він просить про допомогу, каже, що не має їжі, сидить вдома тиждень, інтернета не має. Ані керівники НМПУ пани Скрипін та Гузь, ані юрист інституту медіа-права Тарас Шевченко, за його словами, йому нічим не допомогли. Втім, Сергій Гузь сказав мені, що про цю ситуацію чує вперше.

З дозволу Михайловича я записав його прохання про допомогу на диктофон, бо, чесно кажучи, не вірив своїм вухам. Можна завантажити за цим лінком.

Хто може приїхати до нього в Дніпропетровську (Пеліна 35, приватний будинок), зателефонуйте мені (097) 3179326, якщо не знаєте телефон Михайловича.

Comments

( 2 коментарі — Прокоментувати )
(Анонімно)
19 серпень 2010 12:00 (UTC)
Эту тварь знает весь Днепр с их проститутками по загулам, чёрным попойкам и продажным политикам. А как это живтотное (абсолютно не приувелечение) столько времени использовало по своему усмотрению государственный телеканал - вопрос для правоохранителей.
Одно приятно, Михайлович как и положено говну - в полном говне.
leonietw
20 листопад 2010 12:24 (UTC)
Кому нужна эта анкета ?делаем выгодные предложения
( 2 коментарі — Прокоментувати )