?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Рішення Київської міської ради від 25 серпня 2010 року "Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо внесення змін до Закону України «Про столицю України – місто-герой Київ» є нечинним, оскільки регламентом встановлена норма про особисте голосування депутатів, а свідки стверджують, що під час голосування за це рішення в залі було менш ніж 50 депутатів з 120, тобто, за рішення особисто не проголосували більшість депутатів.

Крім того, статтею 7 Закону України „Про столицю України – місто-герой Київ“ визначено, що система місцевого самоврядування у місті Києві включає районні ради. Ліквідація районних у місті Києві рад рішенням Київської міської ради незаконно виключила б райони з системи місцевого самоврядування у місті Києві. Крім того, зазначена норма закону закріплює певний обсяг існуючих прав і свобод громадян обирати та бути обраними депутатами районних у місті Києві рад. Внесення змін до Закону України „Про столицю України – місто-герой Київ“, які б уможливили ліквідацію районних у місті Києві рад, звузило б цей обсяг існуючих прав і свобод людини і громадянина всупереч статті 22 Конституції України.

http://sprotiv.org/2010/08/27/partiya-narodnij-poryadok-oskarzhila-do-sudu-likvidaciyu-rajonnix-rad-u-misti-kiyevi/

Comments

( 4 коментарі — Прокоментувати )
(Deleted comment)
don_katalan
27 серпень 2010 20:33 (UTC)
А навіщо київській громаді потрібна вертикаль влади від ПР, за яку в Києві голосує не більше 10 відсотків виборців? Я проти
(Deleted comment)
sheliazhenko
27 серпень 2010 21:36 (UTC)
Не згоден. В будь-якому разі на рівні району якось мають вирішуватись господарські, комунальні питання. Ніхто не ліквідує районні суди, районні управління МВС, районні прокуратури, районні РАГСи... Районна рада - спосіб залучення громадськості та починаючих політиків до вирішення життєвих проблем на найнижчій сходинці нинішньої ієрархії місцевого самоврядування. Прибери депутатів районних рад, і чиновники будуть дерибанити бюджет та майно безконтрольно. Не можна і не треба ліквідовувати "нікчемні" паростки демократії, адже вони при всіх своїх недоліках дозволяють врахувати права та інтереси всіх прошарків суспільства. Краще квола колегіальність, ніж сильний тоталітаризм.
(Deleted comment)
sheliazhenko
28 серпень 2010 08:23 (UTC)
Менеджмент може виконувати чітко поставлені задачі або пропонувати власнику різні стратегії розвитку. Але прийняття стратегічних рішень та контроль за добросовісністю менеджменту має залишатись за власником. Недарма над всяким генеральним директором у корпораціях стоїть наглядова рада і рада директорів, які обираються акціонерами.

А власник у нас - не мер, не Президент; власник у нас - територіальна громада району! Щоправда, не всі громадяни почувають себе господарями свого району, але то хвороба росту, і не можна її лікувати шляхом відтинання голови.

Загалом, Ваші міркування про політику та про місцеве самоврядування настільки наївні, що може скластися враження, ніби Ви жодного разу не заглядали на засідання своєї районної ради і не читали її рішень.

Edited at 2010-08-28 08:24 (UTC)
(Deleted comment)
sheliazhenko
29 серпень 2010 07:59 (UTC)
Який референдум?! Робочих питань стільки, що проведення референдумів зробить район банкрутом! До того ж, бюджет району не можна затвердити не референдумі (читайте Конституцію).

Що ж до "купки корумпованих представників", то це просто шкідливий і безчесний агітпроп. Не треба виставляти депутатів нібито більш корисливими, ніж інші люди.

Абсолютно такі самі. Ви популіст - і депутати популісти. Ви готові ліквідувати райради на підставі забобонів та безглуздих гасел, тому що особисто Ви не вмієте користуватись цим інструментом - і вони теж із своїми забобонами та безглуздими гаслами ліквідують що завгодно, про що не мають уявлення, наприклад, якісь Ваші права і свободи. Не районні ліквідують, так міські. Не міські, так народні. А якщо ліквідувати народних депутатів, тоді Вашу долю вершитиме одна напівграмотна людина зі своїми забобонами та гаслами, від яких Ви почуватиметеся некомфортно, бо ці гасла просто не враховують Вашого існування і Ваших прав та інтересів.

Тож перш ніж підтримувати якісь ліквідації та голослівно казати про корупцію, краще б Ви поцікавилися, про що взагалі йде мова. Вивчили б діяльність своєї районної ради. Поспілкувалися б з депутатами. От тоді будемо говорити предметно.
( 4 коментарі — Прокоментувати )