?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

6 вересня 2010 року о 14.00 у прес — центрі УКРІНФОРМ («Українське Національне Інформаційне Агентство») за адресою: вул. Богдана Хмельницького 8/16, відбудеться прес-конференція на тему: «Партія Народний порядок оскаржила до суду ліквідацію районних рад у місті Києві».

У прес – конференції візьме участь голова політичної ради Партії Народний порядок Андрій Древицький, представник Партії Народний порядок у суді Юрій Шеляженко, редактор опозиційного інтернет-видання Sprotiv.org Вадим Гладчук, депутат Дарницької районної у м. Києві ради Юрій Миронов.

http://sprotiv.org/2010/09/03/anons-pres-konferenci%D1%97-pro-oskarzhennya-do-sudu-likvidaci%D1%97-rajonnix-rad-u-misti-kiyevi/

Comments

( 2 коментарі — Прокоментувати )
majorua
03 вересень 2010 14:45 (UTC)
Хотів піти
але как обычно не прошел фейс контроль сколько тебя помню у тебя вечно то одно то другое, когда ты станешь отвечать требованиям )
sheliazhenko
04 вересень 2010 04:34 (UTC)
Re: Хотів піти
Що за вигадки, мене вже акредитували :) Просто співпало, що в інший час прес-конференцію було б провести важче. Тому я так і не побачу розгляду заяви Пархети (якщо вона розглядатиметься саме в цей день) та інших цікавих питань. Ну нічого, все одно ЗіБ, ЮВУ та СЮГ дадуть детальний звіт.
( 2 коментарі — Прокоментувати )