?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Сьогодні Вищий адміністративний суд України задовольнив моє клопотання: зобов'язав Президента України опублікувати оголошення про відкриття провадження у справі із зазначенням позовних вимог та оголосив перерву до 28 вересня (засідання відбудеться о 10 годині).

Оголошення має бути опубліковане відповідно до ч. 3 ст. 171-1, ч. ч. 3-5 ст. 171 Кодексу адміністративного судочинства України у виданнях "Офіційний вісник України" або "Офіційний вісник Президента України".

Йдеться про такі позовні вимоги:

- Визнати незаконним в частині п. 20 ч. 4 Положення про Адміністрацію Президента України Указ Президента України «Про Положення про Адміністрацію Президента України» від 2 квітня 2010 року № 504/2010.

- Зобов’язати Відповідача вчинити такі дії: протягом місяця з дня набрання законної сили відповідною постановою суду внести зміни до Положення про Адміністрацію Президента України, затвердженого Указом Президента України «Про Положення про Адміністрацію Президента України» від 2 квітня 2010 року № 504/2010, а саме, привести його у відповідність до вимог ст. 7 Закону України «Про звернення громадян» щодо недопущення направлення для розгляду Адміністрацією Президента України скарг громадян на дії та рішення Адміністрації Президента України, поданих в порядку підлеглості Президенту України.