Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Суд зобов'язав Президента опублікувати оголошення про мій позов

Сьогодні Вищий адміністративний суд України задовольнив моє клопотання: зобов'язав Президента України опублікувати оголошення про відкриття провадження у справі із зазначенням позовних вимог та оголосив перерву до 28 вересня (засідання відбудеться о 10 годині).

Оголошення має бути опубліковане відповідно до ч. 3 ст. 171-1, ч. ч. 3-5 ст. 171 Кодексу адміністративного судочинства України у виданнях "Офіційний вісник України" або "Офіційний вісник Президента України".

Йдеться про такі позовні вимоги:

- Визнати незаконним в частині п. 20 ч. 4 Положення про Адміністрацію Президента України Указ Президента України «Про Положення про Адміністрацію Президента України» від 2 квітня 2010 року № 504/2010.

- Зобов’язати Відповідача вчинити такі дії: протягом місяця з дня набрання законної сили відповідною постановою суду внести зміни до Положення про Адміністрацію Президента України, затвердженого Указом Президента України «Про Положення про Адміністрацію Президента України» від 2 квітня 2010 року № 504/2010, а саме, привести його у відповідність до вимог ст. 7 Закону України «Про звернення громадян» щодо недопущення направлення для розгляду Адміністрацією Президента України скарг громадян на дії та рішення Адміністрації Президента України, поданих в порядку підлеглості Президенту України.
Tags: Янукович
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments