Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

З боями імплементуються норми Закону України "Про судоустрій та статус суддів"...

Сьогодні я з 15:50 до 16:30 вперто вимагав від працівника канцелярії Київського апеляційного адміністративного суду прийняти заперечення на апеляційну скаргу. Він відмовлявся, посилаючись на те, що у них інший графік. Вказував на старе оголошення біля віконця (там було написано, що документи приймаються з 10 до 13 в усі будні дні, окрім середи, а в середу з 14 до 17) та посилався на якесь розпорядження голови суду, ані номера, ані назви, ані дати прийняття, ані точного формулювання цього розпорядження не знаючи. Про те, що закон має вищу юридичну силу щодо розпорядження, він слухати не хотів.

Цирк спостерігала черга з десятка людей, що стояли за мною. Причому ніхто не втручався в суперечку, бо прийшли за тим же, що і я, але домагатися своїх прав чомусь боялися.

Зрештою канцелярист не витримав і закрив віконце, а я зателефонував у міліцію і повідомив про перевищення службових повноважень та хуліганство працівника суду.

Через п'ять хвилин після заяви про злочин віконце відкрилося. Документ все ж був прийнятий! ;)

Дорогою додому заїхав у міліцейський відділок і написав пояснення про відмову від претензій.

Нагадую, що відповідно до ч. 8 ст. 149 нового Закону України "Про судоустрій і статус суддів" "в апараті суду загальної юрисдикції утворюється канцелярія, яка щоденно протягом робочого часу суду забезпечує прийняття та реєстрацію документів, що подаються до відповідного суду". Таким чином, відповідно до графіку роботи суду, сьогодні канцелярія Київського апеляційного адміністративного суду повинна була приймати документи до 18 години.

Я гадаю, що на КААС здійснює згубний моральний вплив ВАСУ по сусідству. Там теж, на жаль, канцелярія порушує закон: приймає документи протягом не всього робочого часу суду. Між іншим, тому, хто наважиться повторити описаний експеримент у ВАСУ - з мене пляшка! :))
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment