Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Реклама каже: корупція - це зло. Дякуємо, що просвітили :)

За сприяння Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики та Управління ООН з наркотиків та злочинності незабаром розпочнеться інформаційна кампанія щодо формування негативного ставлення населення до корупції та хабарництва.

Відповідний відеоматеріал, який люб’язно було надано Управлінням ООН з наркотиків та злочинності, було адаптовано до потреб українського глядача. Планується, що незабаром провідні державні та комерційні відео-канали розпочнуть широкомасштабну трансляцію соціального відео-ролику.

Цей відео-ролик, є початком цілого циклу матеріалів, присвячених інформуванню населення щодо шкоди від корупції, причин виникнення та основних її форм.

Антикорупційна соціальна реклама на сьогодні вже є доступною на сайті інтернет - служби «YouТube» за адресою:

http://www.youtube.com/watch?v=YRG2gHQL_5kДодам до цього урядового прес-релізу ложку дьогтю від себе :)

Мені здається дивним епізод, коли якийсь пан приходить до зали з написами "presidential elections" і сує якісь гроші.

По-перше, напис англійською в Україні мало хто зрозуміє.

По-друге, президентські вибори вже не актуальні. Чи це рекламний ролик опозиції - подивіться, як Янукович купив перемогу!? Нє?

Слабо було прив’язати до кампанії по місцевим виборам? Або "антикорупційні" "регіонали" боялися попалитися?

По-третє, сюжет абсолютно нереальний. Це що, підкуп прямо на виборчій дільниці? Хто так робитиме?! От коли обирали Черновецького, кажуть, купа членів тервиборчкому отримали вигідні кредити в "Правексі" та гарантії безболісного неповернення цих кредитів. Хто на покупку машини, хто на побутову техніку, а хтось, я чув, навіть квартиру купив. Оце - реальність, а не наївний театр.

Загалом, більше схоже на продукцію для споживання за кордоном, ніж на справжню спробу переконати українців в тому, що корупція - це погано...

UPD. Прикольний коментар з ТК.

Олександр Михельсон // 11.10.2010:20.40.03

1) В кадрі постійно виникають грошові знаки, які вже давно стали в нашому суспільстві сакральним символом, і викликають лише позитивні коннотації. 2) Позахмарні суми хабарів (50 євро ДАІшнику?) та неадекватні підстави дачі хабаря (хто і на фіга нестиме бакси дівці біля скриньки "презідентал елекшнз"?) лише зміцнюють у глядача думку, що "рубати капусту" можна без зусиль - досить потрапити "в правильний час у правильне місце". 3) За структурою кліпу, "позитивні" герої дуже довго вагаються - а от герої "негативні", даючи хабар, не замислюються ні на мить. А кожен рекламіст знає, що співчуття аудиторії дістає рішучіший персонаж. 4) Окрім геніального напису "твоє НІ має значення", ми не бачимо нічого, що псувало б життя хабарникам. В кліпі нікого не арештовують, не судять і не садовлять до тюрми. ВИСНОВОК: НАСПРАВДІ ДАНИЙ КЛІП Є ГЕНІАЛЬНОЮ, І ЄДИНОЮ В СВІТІ, РЕКЛАМОЮ ХАБАРНИЦТВА. А не навпаки.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments