?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Лист до УГКЦ.

Блаженнішому Святославу (Шевчуку),
Главі Української Греко-Католицької Церкви

Ваше Блаженство!

Засвідчую Вам величезну повагу і від всієї душі поздоровляю з обранням Верховним Архиєпископом УГКЦ.
Схвальним і гідним поваги є проголошене Вами у проповіді з нагоди введення на престол прагнення Української Греко-Католицької Церкви бути душею українського народу, щоб його освячувати, відкрити його серце до свого брата і сусіда, щоби зберегти наш люд як люд Божий і вести його до спасіння та життя вічного.
Воістину, кожне добре віровчення допомагає людям мудро усміхатися до світу, молодіти душею. Тож я вірю, що Вашими молитвами християни греко-католицької конфесії наблизяться до Бога й почують голос Бога.
Сповідуючи мою релігію, я поділяю віру кожної людини, поважаю кожну релігію, що утверджує цінність людини (Символ Віри, 39). Це підтверджує істинне братерство всіх душ, творцем і джерелом яких є Бог як душа (Божественне Одкровення, 7, 10; Священна Декларація, 1.6).
Бажаю Вам жити в любові та мудрості.

З повагою та щирим благословенням,
Юрій Шеляженко, Хранитель Віри.

Comments

sheliazhenko
27 березень 2011 21:12 (UTC)
Я поважаю інші релігії і розраховую на те ж від кожного, хто цінує зв'язок з Богом. Якщо б я під впливом емоцій та поверхневих примітивних вражень забув би настанови Символа Віри й почав би "судити", на що "схожі" інші релігії, це справді було б вельми комічно.

Also, я нікого не збираюся переконувати в тому, що моя релігія справжня і повноцінна, не єресь і не забавка. Хто прагне істини, той сам почує голос Бога.