Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Продуктовий магазин біля мого будинку закривають :(

Сусіди накатали лист-протест з цього приводу, жаль - трохи безграмотний. Підписав і запостив в електронну приймальню Черновецького.

UPD 3.08.2007: по лінку вище знайшов сьогодні таку відписку:

Шановний Юріє Вадимовичу! На Ваше звернення щодо закриття продуктового магазину ТОВ «Продуктовий рай» на Тверському тупику, 6/8 в Печерському районі, Головне управління комунальної власності м. Києва повідомляє.
Будинок на Тверському тупику, 6/8 належить до комунальної власності територіальної громади Печерського району м. Києва.
Згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування» Печерська районна у м. Києві рада, від імені та в інтересах територіальної громади району, є розпорядником об'єктами права комунальної власності району, тому має право здавати їх в оренду, продавати та купувати, визначати в угодах та договорах умови використання та фінансування об'єктів, що приватизуються та передаються у користування і оренду.
Враховуючи зазначене, вирішення питання продовження договору оренди нежитлового приміщення на Тверському тупику, 6/8 ТОВ «Продуктовий рай» відноситься до компетенції Печерської райтйїої у м. Києві державної адміністрації.
З повагою
Начальник Головного управління А. Чуб


По-перше, пан Чуб явно не читав рішення Конституційного Суду від 2.04.2004, де сказано, що мешканці будинку є співвласниками всіх допоміжних приміщень і, відповідно, допоміжні приміщення не можуть віддаватися в оренду без їх згоди.

По-друге, міська адміністрація, очевидно, не збирається допомагати киянам у відстоюванні їх права власності. І тому родич Льоні-Космоса, пан А. Чуб, тупо "послав" мешканців Тверського тупика подалі - до районної ради. Отакі справи...
Tags: Печерск
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments