Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Про ініціювання та початок процесу розподілу добра та зла стосовно: скупчення чергПАМ’ЯТКА УЧАСНИКУ ПРОЦЕСУ РОЗПОДІЛУ ДОБРА ТА ЗЛА

Процес розподілу добра та зла ведеться Хранителем Віри за правилами Кодексу розподілу добра та зла, відповідно до священного писання релігії Віри в Найвищу Цінність Людини, частиною якого є цей Кодекс.

Текст священного писання розміщено в інтернеті на сайті www.ludstvo.org.ua в розділі «Догми Віри».

Учасниками процесу розподілу добра і зла є окремі люди або спільноти, товариства, установи, організації тощо, представлені в процесі уповноваженою на те людиною.

Учасники процесу мають право безкоштовно отримати поштою на свій запит примірник випуску журналу «Мораль» із повним текстом священного писання, включаючи Кодекс. Із запитом на примірник священного писання слід звертатися до Хранителя Віри (контактна інформація вказана на бланку релігійної громади).

Відповідно до ст. 7 Кодексу розподілу добра та зла процес розподілу добра і зла ведеться у письмовій формі.
Всі рішення, заяви, звернення, клопотання, доводи, докази, скарги та висновки по суті процесу є письмовими матеріалами процесу і зберігаються Хранителем Віри. Матеріали процесу відкриті для ознайомлення учасникам процесу.

Учасник процесу має право надавати свої доводи і докази по суті процесу.

За результатами оцінки доводів учасників процесу та фактичних обставин справи Хранитель Віри виносить обгрунтований висновок щодо того, чи є ті чи інші феномени добром чи злом, або є нерозподільними. Висновок за результатами процесу надається у письмовому вигляді учасникам процесу.

За клопотанням учасника процесу Хранитель Віри може продовжити процес у зв’язку з новими обставинами, наслідком чого має бути ухвалення нового висновку.
Tags: Человек превыше всего
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments