Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Пастафаріанізм визнано добром

Пастафаріанізм, як посмішку Боба Хендерсона і його прихильників над матеріалістичними уявленнями про Бога та релігію, визнано добром. Такий висновок ухвалив Хранитель Віри за результатами процесу розподілу добра та зла стосовно пастафаріанізму. Окрім того, прихильникам пастафаріанізму запропоновано серйозно переосмислити своє ставлення до релігії та сповідувати релігійну віру в найвищу цінність людини.

Мотивуючи свій висновок, Хранитель Віри зазначив, що матеріалістичні уявлення про Бога є злом, оскільки вважати досконалого, суб’єктивного Бога частиною недосконалого, об’єктивного природного світу – це помилка або навмисне приниження Бога.
Подолання слабкого зла за допомогою посмішки є одним з важливих моральних принципів Віри в Найвищу Цінність Людини, відповідно до Священної Декларації «Людина понад усе».

Водночас Хранитель Віри відзначив, що для пізнання істини мало посміхатись над помилками матеріалістів. Адже Символ Віри проголошує, що силою людської душі є віра, зокрема, релігійна віра в найвищу цінність людини.

Текст рішення опубліковано на сайті Храму Божественного Одкровення за адресою http://temple.org.ua/doc/V-6-2011-Pastafarianism.rtf
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments