?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Comments

( 20 коментарів — Прокоментувати )
(Deleted comment)
dyadechko_volyn
30 жовтень 2011 19:13 (UTC)
+1
(Deleted comment)
sheliazhenko
31 жовтень 2011 08:26 (UTC)
Почнемо з того, скільки народу атеїсти згноїли в ГУЛАГу , нє?

Якщо серйозно, не плутайте віруючих в найвищу цінність людини з християнами. Оце справді маячня - приписувати мені, не християнину, злочини та погану репутацію представників іншої конфесії.
(Deleted comment)
sheliazhenko
09 листопад 2011 21:55 (UTC)
Видумувати Бога чесніше, ніж видумувати неправду ;)

Не видумуйте кількість віруючих...

Не видумуйте атеїстичні цінності...

Атеїзм - це заперечення існування Бога. Не більше того. Заперечення не є цінністю і не породжує ніяких цінностей.
(Deleted comment)
sheliazhenko
10 листопад 2011 14:23 (UTC)
Мій світ - реальний, а Ваш? :)

Мої казки мають право на існування, а Ваші? :))

Мій Бог - реальний, і його реальність доказує реальність моєї індивідуальності, а що доказує реальність Вашої індивідуальності? :)))

Чи Ви живете в чужій реальності, де своя індивідуальність - казка? :))))
(Deleted comment)
sheliazhenko
10 листопад 2011 18:58 (UTC)
Казки реальні, інакше вони б не були цікавими.

Ваш потяг до очевидності та об'єктивності і заперечення реальної цінності всього суб'єктивного абсолютно ірраціональний. На жаль, Ви так захопилися зовнішнім світом, що не бачите впритул цієї ірраціональності, бо втратили здатність до самоаналізу.

Сліпа віра у домінування та універсальність об'єктивного - дуже небезпечне явище. Універсальна якраз гармонія суб'єктивного з об'єктивним, а будь-яке порушення такої гармонії, хоч вульгарний матеріалізм, хоч вульгарний ідеалізм, далеко не універсальні.

Тож визнайте, що Ви живете у двох реальностях: об'єктивній та суб'єктивній. Не зневажайте суб'єктивним, це не мудро.
(Deleted comment)
sheliazhenko
10 листопад 2011 22:47 (UTC)
Марення - це безумство, а реальність характеризується раціональним усвідомленням.

Ірраціональне є недосконалим.

Лише раціональне суб'єктивне, усвідомлене, продиктоване волею до творчості - є реальним.

Ваш матеріалістичний детермінізм та приниження суб'єктивного, упереджена упевненість у ірраціональності, казковості, самообмані, безумстві суб'єктивного характерна для суспільства, що пропагує уніфікацію життєвих цінностей, примітивізм, споживацький стадний менталітет. Найбільш сумно, що й традиційні релігії поділяють такий матеріалістичний підхід. Не дивно, що їм нічого відповісти по суті закидів атеїстів.

Не дуріть себе: об'єктивна реальність не визначає ваш досвід і вашу волю. Ви людина. Життєвий досвід свідчить про те, що людина здатна міняти себе та світ якісно, причому такі якісні зміни кожного разу докорінно міняють сприйняття світу. Ви можете зробити своє життя прекрасною і чесною казкою, не втрачаючи мудрого раціонального усвідомлення границь об'єктивного та суб'єктивного.
(Deleted comment)
sheliazhenko
10 листопад 2011 23:03 (UTC)
Фанатичний атеїзм - так само, як і фанатичне богослів'я - це справді марення, спотворення сприйняття світу і тупиковий шлях розвитку. Але справа не в атеїзмі, а в фанатизмі. Я не маю нічого проти атеїзму, якщо атеїст здатен не вважати мою віру "тупиковою", як я не вважаю атеїстичні віросповідання (на зразок секулярної етики) "тупиковими".

Можна обговорювати недосконалості мого чи вашого віросповідання, але не кажіть мені таку дурницю, ніби пріоритет реальності над казками не є цинічною казочкою для наївних споживачів :)
(Deleted comment)
sheliazhenko
11 листопад 2011 00:06 (UTC)
Як тільки Ви зрозумієте, що рух натовпу чисельністю 10 тисяч менш важливий, ніж переконання 1-ї людини поза натовпом, поговоримо конкретніше :)
(Deleted comment)
sheliazhenko
11 листопад 2011 10:36 (UTC)
сам такий

Перехід до особистих образ засвідчує відсутність раціонального контраргументу. Отже, моя позиція беззаперечна.

Edited at 2011-11-11 10:41 (UTC)
(Deleted comment)
sheliazhenko
14 листопад 2011 13:59 (UTC)
Монтян всім ставить діагнози. Це психологічний прийом, який дозволяє маніпулятору придушити в собі співчуття до об'єктів маніпуляції. А маніпулює вона всіма, бо це такий стиль життя, до речі, характерний для матеріаліста з лідерською ментальністю. В принципі, в цьому нема нічого поганого, поки маніпуляції компетентні та спрямовані на досягнення доброї мети.

Що стосується ролика. Я теж небайдужий до сортирного гумору, і фільм ДМБ можна порівняти з кращими світовими зразками жанру, на зразок "Південного Парку". Реально веселий фільм. Особливо весело, що "ліричний герой" намагається бути стороннім спостерігачем, однак постійно виявляється дурнішим за оточуючих, бо, як всі, пливе по течії. От і в наведеному епізоді показав себе смішним простаком: це "ясно"... ви не зрозумієте, як весело бачити таку реакцію матеріалістів на будь-які фантазії :) Начебто, передбачувана реакція, але... дуже смішно, повірте, коли людина не помічає очевидного і поводиться так, ніби розумніша за інших :))

Сатира, до речі, дуже переконливо показує недосконалість об'єктивного матеріального світу та дає поштовх духовним пошукам.
( 20 коментарів — Прокоментувати )
Розроблено LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner