Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

З партії зрадника Литвина тікають розумні та активні дівчата

"У пенсійному фонді 0, а ми строїм Межигір'я"ЛИТВИНОВКА ЗВИНУВАЧУЄ ЛИТВИНА В ЗРАДІ !


http://www.youtube.com/watch?v=fJaH3n-EqV0 (Відео з'їзду "НП" )

8 листопада 2011 року відбулась політрада Полтавської регіональної організації «Народної партії» на якій було розпочато обговорення, щодо об’єднання партії Володимира Литвина із партією «Регіонів». На засідання партії прибули майже усі голови районних організацій «Народної Партії» Полтавської області. Категорично виступила проти такого об’єднання голова Гадяцької районної організації «Народної партії» Ірма Крат. Як вона пояснила «через партійну зраду В. Литвина» вона не має більше бажання залишатися у партії. Також вона додала, що повернеться до партії лише при умові, якщо В. Литвин публічно заявить, що він не підтримує останні вчинки Президента, і піде на вибори окремо. - "Володимир Литивин, завжди наголошував на тому, що ті хто образить члена Народної партії - особисто задушить в обіймах. Натомість взяв і задушив у своїх обіймах своїх же людей, свою ж партію" - підкреслила Ірма Миколаївна.
Заяву про звільнення Ірми Крат голова Полтавської регіональної організації «НП» поставив на голосування, але представники районних організацій – не підтримали її, попрохавши ще трішки подумати і дочекатися повної версії об’єднання. Натомість, Ірма Крат впевнена у тому, що партії об’єднаються, тому заяву забирати не збирається.
Нагадуємо, Ірма Крат не офіційно представляла «НП» у Лохвицькому районі (формувала списки кандидатів, яких підтримувала власним виданням). Дякуючи їй до складу районної ради у 2005 році увійшло 7 депутатів, та три депутати до міської ради. У 2010 році Ірма Крат офіційно увійшла до «Народної Партії» та за місяць очолила посаду голови Гадяцької районної організації «Народної Партії». Того ж року за рішенням партійної конференції Ірму Крат було висунуто на посаду Гадяцького міського голови, де із семи претендуючих кандидатів молодий політик здобула друге місце з відривом в 16 голосів.

Заява
Шановний Володимире Михайловичу, офіційно заявляю Вам про те, що приєднання нашої «Народної партії» до « Партії Регіонів» - э абсолютною зрадою. Ми йшли на вибори із гаслом «Землю і душу не продають», та виявилося, що саме Ви, не лише «продали» свою позицію щодо землі, а й принесли в жертву нашу партію бандитському угрупуванню. Я, як голова Гадяцької районної організації «Народної партії» офіційно заявляю, що наша районна організація «Народної партії», ще раз наголошую – офіційно! - проти вашої ідеї злитися в одну, могутню, правлячу партію, що згодом, більш-потужно, буде воювати проти нашого народу. Кажу вам відверто, це не наше гасло! На наш погляд, ви не маєте ніякого, ні морального, ні юридичного права самостійно приймати рішення щодо об’єднання. Ці переговори не повинні проходити лише на рівні голів обласних організацій.
Ми вже давно зрозуміли пріоритети партії Регіонів - це «покращення їхнього життя вже сьогодні, а нашого знову буде завтра». Тому, будемо вважати, усіх, хто підтримає вашу пропозицію про об’єднання цих двох політичних сил – зрадою українському народу! Також, ми абсолютно проти арешту Юлії Тимошенко, і нам не подобається те, що в цій темі ви прикидається глухонімим.
Слідуючи із цього, прошу прийняти мою заяву про звільнення із партії, бо я дуже дорожу своєю фамілію і не бажаю переповнювати ваші ряди зрадників.

З повагою, голова Гадяцької районної організації Народної партії Ірма Крат

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001999876598
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments