Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Депутати різного рівня обговорюють мою скромну персону

Сергій Сорока, депутат Печерської районної ради, пише в "Українській правді":

Я не є прихильником "творчості" журналіста Юрія Шеляженка, тому що його публікації носять відверто провокаційний характер. Юрій у своїх статтях відображає певну крайню точку зору, яка полягає в тому, що все, що робить влада, робить виключно із власних меркантильних міркувань, і є шкідливим для суспільства або громади. На жаль, як свідчить досвід, такої ж думки дотримуються і більшість громадян України.

З великою цікавістю прочитав статтю пана Сороки. Хотілося б знати, звичайно, чому він не уточнив, якою все ж таки приватною особою було оплачено той пікнік... Пан Сорока вважає, що я взяв на себе провокаторську роль опозиції, якої в райраді справді нема. Та ні! Я просто намагався бути об'єктивним: дослівно читав і розумів документи, отримані від мешканців та окремо з інсайдерського джерела (розкритого паном Сорокою). Те, що я писав про корупційний безлад - лише віддзеркалення дійсності.

Порадувала така оцінка: "Рішення про необ'єктивне висвітлення діяльності влади у статтях Юрія Шеляженка носить явно суб'єктивний характер. Принаймні, якщо когось такі статті допікають та ображають, варто було б звернутися до суду". 100% згоден!

Пан Ярослав Мендусь, народний депутат V скликання від Соціалістичної партії України, граючи у традиційну антикризову забавку - закидання камінців до БЮТівського городу, попіарився на історії моєї сварки з Олегом Ляшко. В прямому ефірі радіо "Промінь" переповів цю історію і задався риторичним питанням: а чому на звільнення журналіста з цензурних міркувань нема реакції голови профільного комітету Верховної Ради? От же ж провокатор :) Хоча питання цікаве ;)
Tags: Жизнь столицы Украины города-героя Киева, Печерск
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 15 comments