?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Рух "Чесно" - це зло /прес-реліз/

УКРАЇНСЬКА ДУШЕВНА СПІЛЬНОТА

факс (044) 5290435                 www.temple.org.ua

01.09.2012 р.

ПРЕС-РЕЛІЗ

Українська Душевна спільнота, здійснивши релігійний обряд визначення добра і зла, визнала злом громадянський рух «Чесно»; визнала злом критерії доброчесності народних депутатів України та кандидатів у народні депутати України громадянського руху «Чесно»; визнала злом оцінку доброчесності народних депутатів України та кандидатів у народні депутати України громадянським рухом «Чесно».

Відповідно до визначення Хранителя віри, оприлюдненого на сайті Храму Божественного Одкровення, народні депутати України та кандидати у народні депутати України, які звинувачені у недоброчесності нині або звинувачуватимуться у недоброчесності в майбутньому рухом «Чесно» – є вільними від усіх звинувачень у недоброчесності, висунутих громадянським рухом «Чесно». За Божою волею благословенні усі громадяни вірити в себе і бути мудрими, благословенні політики та громадські діячі творити добро конкретними добрими справами та реальними пропозиціями, вигідними для всіх зацікавлених осіб, досягати домовленостей та взаєморозуміння з усіма людьми, утверджувати і розвивати право як соціальний контракт, долати зло зневаги до опонентів та інакомислячих і зло надуманих обвинувачень, що грунтуються на одних припущеннях.

Процес визначення добра і зла тривав один місяць. У ході процесу було розіслано поштою 477 листів народним депутатам України та учасникам руху «Чесно» із пропозиціями надати свої доводи по суті процесу. Свої доводи надали лише народний депутат І. Г. Кириленко та ініціатор руху «Чесно» О. Рибачук. Доводи І. Г. Кириленка про неправильність даних руху «Чесно» щодо частоти відвідувань ним пленарних засідань парламенту були перевірені та документально підтвердилися. Доводи О. Рибачука були визнані виявом гріхів обману та зневаги.

Громадянський рух «Чесно», який оголосив недоброчесними 447 народних депутатів України, визнано злом, оскільки діяльність руху «Чесно» не переслідує мети творення добра, супроводжується обманом і спрямована на посилення зневаги виборців до народних депутатів та кандидатів у народні депутати України. Встановлено факти фальсифікації результатів опитування громадської думки (критерії громадського інтересу до новин видаються за критерії доброчесності політиків), виявлено, що політики визнаються винними у правопорушеннях і тому недоброчесними на підставі неперевірених пліток та неточних даних про дисциплінарні погрішності, які не можуть бути показником особистої доброчесності людини чи якості роботи політика як захисника інтересів виборців.

Контактна особа: Хранитель віри Юрій Шеляженко, (097) 317-93-26.

Повний текст визначення читайте на сайті www.temple.org.ua

Comments

( 15 коментарів — Прокоментувати )
(Deleted comment)
sheliazhenko
01 вересень 2012 13:07 (UTC)
Не "ура", а слава Богу! ;)
(Deleted comment)
sheliazhenko
01 вересень 2012 16:52 (UTC)
МП - це якраз безбожники ;)
(Deleted comment)
sheliazhenko
01 вересень 2012 19:01 (UTC)
Бачу, ви не любите казок. На відміну від більшості людей.
(Deleted comment)
sheliazhenko
02 вересень 2012 13:49 (UTC)
Ті казки, які ви любите, мають безпосередній стосунок до реального життя, який полягає в тому, що ви їх любите :)

Нема нічого реальнішого за Вас, повірте.
(Deleted comment)
sheliazhenko
02 вересень 2012 15:48 (UTC)
Вірують не в казки, а в мораль цих казок.

І зауважте, забороною на пафос в мистецтві сучасне суспільство заборонило собі творити нові казки, тобто, розвивати суспільну мораль.

Так само, як в політиці противсіхство є підтримкою влади, у філософії матеріалізм є виправданням зупинки еволюції людини, деградації та аморальності людства.
(Deleted comment)
sheliazhenko
02 вересень 2012 16:51 (UTC)
Для моралі критично важливим є право людини на повагу до її фантазій. Вам, можливо, здається це абсурдом, але для мене це індикатор поваги до суверенітету особистості.
(Deleted comment)
sheliazhenko
02 вересень 2012 16:48 (UTC)
Ви ж знаєте, що Богом я називаю свій суб'єктивний зразок людяності та свій суб'єктивний сенс існування всесвіту. Одушевлення гідне не тільки казок, але й мислених експериментів у галузі філософії та психології, такі експерименти дозволяють краще відрізняти реальне від нереального. Звичайно, одушевлення з метою обману, збагачення за чужий рахунок або "обгрунтування" "недійсності" неприємних комусь законів фізики я вважаю аферами так само, як і Ви. Саме для того, щоб аферисти знали своє місце, мають існувати зразки досконалого одушевлення із чесним визнанням його меж, а саме - суб'єктивності одушевлення.
livejournal
03 вересень 2012 01:21 (UTC)
Вітаємо! Ваш запис потрапив у Рейтинг топ-25 популярних записів України!
За бажанням детальніше про рейтинги ви можете прочитати у розділі довідки.
( 15 коментарів — Прокоментувати )
Розроблено LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner