?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Брехливий КиївЪ

Згвалтована бандою Казбека Бектурсунова комунальна газета "Вечірній Київ", що вкрала свій новий дизайн у газети "КоммерсантЪ" (саме там працював пан Бектурсунов до скандального звільнення), виступила 7 серпня із замовною статтею "Брехливі вісті".

В статті "Брехливі вісті" зі слів голови Печерської районної адміністрації Сергія Сущенка стверджується, нібито моя стаття про планований демонтаж дитячих і спортивних майданчиків на Печерську, а також знищення спортивного табору "Славутич" на Трухановому острові не відповідає дійсності:

Сьогодні з 27 майданчиків із списку «Вістей» на трьох уже встановлено нове обладнання. Ось їхні адреси: Первомайського, 9, Арсенальна, 17, Аїстова, 5. Ще на семи майданчиках – на бульварі Лесі Українки, 24, Кіквідзе, 4, Предславінській, 30, Дружби народів, 18/7, Круглоуніверситетській, 18/2, Московській, 41/8 та Цитадельній, 4/7 – нове обладнання планується встановити найближчим часом. На це в рамках міської програми виділено 285 тисяч гривень. Середня загальна вартість встановлення нового дитячого майданчика коливається в межах 42-45 тисяч гривень. Тобто зв'язок ліквідації майданчиків з майбутніми незаконними забудовами – вигадка недобросовісного журналіста. «Вечірка» також з'ясувала, що на вказані газетою «Вечірні Вісті» земельні ділянки Київрада землевідведення не проводила, тобто зведення будинків на місці дитячих майданчиків неможливе в принципі.

Людина, що бачила рішення № 8 Печерської районної ради і тому знає, що число 27 не є взятим зі стелі, закономірно спитає: ну добре, 10 майданчиків Ви нібито збережете, а що буде із залишком - 17 майданчиків?

Візьмемо як приклад дитячий та спортивний майданчики за адресою вул. Остапа Вишні, 9. На їх місці давно планується забудова, є землевиділення (але з іншою адресою, бо дитячий майданчик записано по адресі вже існуючого будинку - невігластво автора статті Олексія Петровського мене чомусь не дивує). Отже, недарма допис Петровського був надрукований в "Вечірньому Києві" під рубрикою УТКА! Воно і є газетна качка.

До речі, раджу критикам Тендерної палати України з київських комунальних ЗМІ зазирнути в інший будинок на тій же вулиці: адреса - Остапа Вишні, 5. Внаслідок проблем з проведенням тендеру на ремонт теплоцентралі жителі цього будинку три місяці не мають гарячої води.

Comments

( 2 коментарі — Прокоментувати )
juna_rcr
10 серпень 2007 11:22 (UTC)
Юрий, понравились Ваши статьи в Украинской Правде. Хотел бы с Вами пообщаться на предмет сотрудничества.
Мой телефон 411-4815.
Спасибо.

Юрий Назаркин, "Оболонский проспект".
sheliazhenko
10 серпень 2007 11:44 (UTC)
Я Вам перезвоню. Или Вы мне перезвоните.
(097) 3179326
(044) 5290435
сейчас должен срочно бежать - нападение застройщиков на Городецкого, 4
( 2 коментарі — Прокоментувати )