Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Брехливий КиївЪ

Згвалтована бандою Казбека Бектурсунова комунальна газета "Вечірній Київ", що вкрала свій новий дизайн у газети "КоммерсантЪ" (саме там працював пан Бектурсунов до скандального звільнення), виступила 7 серпня із замовною статтею "Брехливі вісті".

В статті "Брехливі вісті" зі слів голови Печерської районної адміністрації Сергія Сущенка стверджується, нібито моя стаття про планований демонтаж дитячих і спортивних майданчиків на Печерську, а також знищення спортивного табору "Славутич" на Трухановому острові не відповідає дійсності:

Сьогодні з 27 майданчиків із списку «Вістей» на трьох уже встановлено нове обладнання. Ось їхні адреси: Первомайського, 9, Арсенальна, 17, Аїстова, 5. Ще на семи майданчиках – на бульварі Лесі Українки, 24, Кіквідзе, 4, Предславінській, 30, Дружби народів, 18/7, Круглоуніверситетській, 18/2, Московській, 41/8 та Цитадельній, 4/7 – нове обладнання планується встановити найближчим часом. На це в рамках міської програми виділено 285 тисяч гривень. Середня загальна вартість встановлення нового дитячого майданчика коливається в межах 42-45 тисяч гривень. Тобто зв'язок ліквідації майданчиків з майбутніми незаконними забудовами – вигадка недобросовісного журналіста. «Вечірка» також з'ясувала, що на вказані газетою «Вечірні Вісті» земельні ділянки Київрада землевідведення не проводила, тобто зведення будинків на місці дитячих майданчиків неможливе в принципі.

Людина, що бачила рішення № 8 Печерської районної ради і тому знає, що число 27 не є взятим зі стелі, закономірно спитає: ну добре, 10 майданчиків Ви нібито збережете, а що буде із залишком - 17 майданчиків?

Візьмемо як приклад дитячий та спортивний майданчики за адресою вул. Остапа Вишні, 9. На їх місці давно планується забудова, є землевиділення (але з іншою адресою, бо дитячий майданчик записано по адресі вже існуючого будинку - невігластво автора статті Олексія Петровського мене чомусь не дивує). Отже, недарма допис Петровського був надрукований в "Вечірньому Києві" під рубрикою УТКА! Воно і є газетна качка.

До речі, раджу критикам Тендерної палати України з київських комунальних ЗМІ зазирнути в інший будинок на тій же вулиці: адреса - Остапа Вишні, 5. Внаслідок проблем з проведенням тендеру на ремонт теплоцентралі жителі цього будинку три місяці не мають гарячої води.
Tags: медиа-холдинг лени-космоса
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments