Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Журнал "Апейрон" та засновник "Української Душевної Спільноти" оголосили конкурс “Есе про душу”

Український журнал "Апейрон +" та видавець Юрій Шеляженко, засновник "Української Душевної Спільноти", оголосили конкурс “Есе про душу”, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".До участі в конкурсі організатори запрошують молодих науковців (до 35 років), студентів, аспірантів та всіх бажаючих. Найкращі есе будуть опубліковані в друкованій книзі “Есе про душу”. Публікації, які увійдуть у збірник, будуть надіслані авторам Укрпоштою або "Новою Поштою" безкоштовно. Переможець отримає книги.

Конкурс проходитиме у два етапи у вигляді рейтингової системи. 50 балів автор набирає від онлайн голосування на порталі "Філософія і Релігієзнавство", а 50 балів від журі. Онлайн голосування відбуватиметься на сайті "ФіР" - хто набере найбільше лайків під своїми есе, той отримає більшу кількість балів.

Роботи приймаються до 1 листопада 2013 року. Результати конкурсу будуть оприлюднені 10 грудня. Вимоги: оригінальний текст есе на 1- 3 ст. Відбуватиметься перевірка на плагіат. Текст формату А4 (Times New Roman 14, інтервал 1,5). Заявки на участь у конкурсі повинні містити (П.І.Б. місце роботи/навчання, телефон, е-майл), есе надсилати на електронну адресу tureligious@gmail.com

Джерело: Релігія в Україні
Tags: Человек превыше всего
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments