Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Досконала душа береже розум і веде до істини з допомогою Бога, джерела всіх душ. (Люб. 12)

Ця цитата із Священного писання як ніколи актуальна. Тому я створив собі траурну ікону, підкреслюючи світлим колом непорушну досконалість душі у темряві трагедій та зла, і молюся за те, щоб такий самий німб засвітився над кожною людською головою, розігнав мрак безумства та повернув людям владу над собою.

Жалоба

Протестувальники створили на майдані державу в державі. Люди реалізуть своє природне право на повстання проти тиранії, яку самі творили багато років своєю войовничою індивідофобією. А прибічники тиранії досі вважають, що ця тиранія захищає їх інтереси, і вперто не хочуть бачити свого приниженого становища, засліплені тією ж індивідофобією, почуттям власної нікчемності.

Одні "крапля в океані", інші - "гвинтики державної машини". Соціальний фундаменталізм тоне у ріках крові.

Протестувальники кажуть, що влада нелегітимна. Влада каже, що протест став нелегітимним, прирівнюючи його до тероризму. Багато брехні, багато нестримних і безумних почуттів.

Розум став нелегітимним?.. Причинність залишається легітимною?..

Ні!

Найвищу легітимність має воля Бога, втілена у добрій волі людської душі, у суверенітеті особистості кожної людини.

Усі релігійні організації України, включаючи і Українську Душевну спільноту, моляться за мир та згоду між людьми з початку агресивного громадянського протистояння між прибічниками та противниками владного режиму.

Глави УПЦ КП і УГКЦ у своїх молитвах за мир вважають за необхідне вказувати про відповідальність влади і особливо Президента України.

Українська Душевна спільнота, щоденно звертаючись до Бога з Молитвою за згоду в Україні (“Ідеаліст”, № 40), не бере на себе місію визначати правих та винуватих, оскільки ми переконані, що це має бути предметом майбутньої згоди як загальнолюдського суспільного договору всіх українців.

Володіємо собою, молимося за згоду. Бог у поміч!

Молитва за згоду в Україні
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments