Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

"Пора" Годунка подала документи в ЦВК?

Лідер громадянської партії "Пора" Ярослав Годунок (або "партійний рейдер", за версією Владислава Каськіва) повідомив у телефонній розмові, що 25.08.2007 без п'яти хвилин на північ до Центрвиборчкому було подано виборчий список "Пори" із позитивним висновком Міністерства Юстиції стосовно зміни керівництва "Пори" на з'їзді 20 серпня.

До першої п'ятірки "Пори" увійшли: Ярослав Годунок (депутат Бориспільської міськради), Олекса Юрченко (екс-депутат Дарницької районної в м. Києві ради), Юлія Бойко (журналіст), Андрій Бондаренко (командир УНСО, учасник акції "Україна без Кучми"),  Єрьоменко (композитор).

Нагадаю, раніше повідомлялося, що до першої п'ятірки увійшли інші люди. Ярослав Годунок пояснив, що з'їзд доручив скласти виборчий список політичній раді.

UPD. За станом на неділю, 26 серпня, на розгляді в ЦВК знаходяться документи 7 політичних партій і блоків: блоку КУЧМА, блоку Вільні демократичні вибори За народ України, Християнського блоку, Блок партій пенсіонерів України, Партії реабілітації народу України, Всеукраїнської партії трудящих і Громадянської партії Пора. Про це в неділю повідомив член ЦВК Михайло Охендовський.
Tags: Пора "Пору" пороть
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments