Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Подробиці про захоплення стоматологічної поліклініки

Був на місці подій. Як виявилось, насправді о 7 годині Київську міську стоматологічну поліклініку захопила приватна охоронна фірма. Лікарі, що вже четвертий тиждень цілодобово чергують під дверями кабінету головлікаря і нікого туди не пускають, почали телефонувати колегам, щоб приїхали.

Десь о 9-й ранку під КМСП зібралось більше тридцяти лікарів. Всередину їх не впускали, тоді вони пішли натовпом, прорвали кордон рейдерів і пішли до кабінету директора. Там вони застали начальника головного управління охорони здоров'я Людмилу Качурову, яка не захотіла з ними говорити.

На місце подій приїхала Ірена Кільчицька в спортивному костюмі. Перше, що вона заявила - що лікарі "люди не мого сорту" і хай вони забираються геть. Наказала вигнати лікарів з будівлі поліклініки. Працівники приватної охоронної фірми спробували відтіснити лікарів. Лікарі викликали міліцію.

На виклик приїхало два загони ОМОНу. Замість того, щоб викидати з приміщення рейдерів, вони стали відтісняти лікарів. Кільчицьку не чіпали. Лікарів заштовхали до автозаку і увезли.

На даний момент з 30 арештованих стоматологів 28 відпущено, двох планують тримати за гратами як мінімум до понеділка, коли начебто їх судитимуть. Одного стоматолога звинувачують у хуліганстві (за словами начальника Шевченківського РУ ГУ МВС Мірошниченка, він штовхнув його, але стоматолог каже, що не робив цього) і ще одного стоматолога звинувачують у спротиві міліції (він зачепився ногою за рельс для інвалідних колясок на східцях поліклініки і не міг звільнити ногу, а ОМОНівці вирішили, що він не хоче йти за ними, і вдвох тягнули його, поки не зламали ногу; тільки через чотири години після цього він отримав медичну допомогу).

Директор стоматологічної поліклініки, що приїхав на місце подій з лікарні, одразу був кинутий за грати в міліцейський міні-фургон. Там у нього стався серцевий напад. Викликали швидку. Ледве умовили ментів віддати директора бригаді швидкої!

Коротше, бєспрєдєл. Писатиму докладну статтю.
Tags: Жизнь столицы Украины города-героя Киева
Subscribe

 • ОСМД или голодная смерть

  Призываю Татьяну Николаевну Монтян прекратить голодовку в случае возникновения угроз для здоровья. Никакой закон не стоит самоистязания человека. И…

 • Артур Хейли

  В связи с экономическим кризисом рекомендую прочитать роман "Менялы". Загружается, например, здесь. Кстати, другие произведения этого автора тоже…

 • Да, господин Премьер-министр!

  Если Вы еще не читали эти шедевры британской политической сатиры, познакомьтесь с ними немедленно. Вас ждет масса удовольствия. Джонатан Линн,…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments