?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Спасибо!!!

В благодарность за очень ценный совет я подарил amazi платный аккаунт на год.

Эх, знать бы об этом раньше - словил бы телефон Поплавского, когда он меня уговаривал по скрытому номеру не протестовать против незаконного строительства! :)

Comments

( 3 коментарі — Прокоментувати )
adzja
15 вересень 2007 10:18 (UTC)
Який тоді зміст в платній послузі приховування номера коли його можна дізнатись із логів. ...аа ясно, треба ще більше заплатити :) Це підтверджена інформація?

Ймовірно, Вам би в нагоді був моб. та стаціонарний телефон з диктофоном з можливістю включення його під час розмови.
sheliazhenko
15 вересень 2007 10:21 (UTC)
Саме так. Я маю намір підшукати собі більш просунутий телефон з різними корисними фічами такого гатунку, але все не вистачає часу на це.
adzja
15 вересень 2007 10:44 (UTC)
Пригадую, яка була морока з пошуками телефону. Все сильно ускладнюється тим, що ти і не знаєш, серед того сучасного розмаїття, що тобі саме потрібно.

В свій час, мені дуже допомогли два сервіси:

1. Яндекс маркет - в першу чергу він дасть можливість зрозуміти на що можеш претендувати, маючи певну сумму (грн підтримується), а також "Яндекс гуру" допоможе з вибором, є докладне загальне пояснення різноманітних технічних параметрів;

2. Helpix.ru - коли коло трубок буде більш - менш підібране, на цьому сайті можна знайти саму докладну інформацію по практичному використанні практично всіх мобільників, від простих користувачів: плюси і мінуси, порівняня, зауваження, враження, побажання... Вони там змагаються по олімпійському принципу - хто краще напише :)
( 3 коментарі — Прокоментувати )