?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Дякую за відгуки щодо книжки "Чортківська відьма, кукурудзяний крадій і тендерна мафія" народних депутатів України Ярослава Сухого і Сергія Головатого. Сподіваюся, що їх підтримка не обмежиться парою теплих слів. Спільними зусиллями - здолаємо мафію!

      

"Вашого коротенького листа, надісланого мені як народному депутатові України, і доданого до нього рукопису журналістського розслідування щодо розкрадання бюджетних коштів у сфері державних закупівель, я отримав і уважно прочитав. Спасибі Вам за це, за Вашу життєву позицію. Повірте, я щиро вдячний усім, хто звертається до мене з такими листами, як Ваш. Адже вони передовсім переконують мене: Україна ще не вмерла. Від таких листів стає тепліше на душі, а Ваша позиція розвіює сумніви щодо моїх намагань змінити щось на краще у нашому житті. Від них переймаюсь твердою вірою в досягнення успіху. Бувайте здорові. Щастя і добра Вам." - пише Сергій Головатий.

"Дякую за надіслані матеріали з приводу боротьби з корупцією. Бажаю Вам, шановний Юрію, творчого натхнення, міцного здоров'я, щастя та успіхів" - пише Ярослав Сухий.

Оновлено. 2 листопада зателефонували з депутатської приймальні Ріната Ахметова, цікавилися, який стан справ у Гладчука на даний момент. Мало хто знає, що хоч звинувачення у крадіжці цвяхів з нього зняті, підписку про невиїзд чомусь не скасували і тому Гладчук не зміг взяти участь у конференції щодо зміни тендерного законодавства в Харкові. Я розповів, зокрема, про наші плани видати збірку публіцистичних матеріалів "Тендерна мафія. Антологія".

Comments

( 9 коментарів — Прокоментувати )
_layman
27 жовтень 2007 20:19 (UTC)
спасибо, поржал
Сухой жжёт!
niher
27 жовтень 2007 21:14 (UTC)
це антиспам-роботи тобі відписали :)
sheliazhenko
27 жовтень 2007 21:26 (UTC)
Андроїди - в російській Думі!
Б'юся об заклад, у нашій ВР працюють живі люди! :)
diogenis
27 жовтень 2007 22:53 (UTC)
Це вони дякують, що ти не про них написав.
crazy_skipper
27 жовтень 2007 23:06 (UTC)
А толку?!
pavloslav
28 жовтень 2007 11:00 (UTC)
"дипломат - це людина, що може послати вас на хуй так, що ви із нетерпінням очікуватиме мандрівки"

Юрко, ти зрозумів, що тобі сказати очікувати мандрівки? Вони ж навіть не сказали, що передадуть до прокуратури чи ще кудись...
maks_s
29 жовтень 2007 10:08 (UTC)
а хто заважає письмово поцікавитись у цих депутатів щодо наявності бажання скласти відповідні депутатські запити в прокуратуру?
sheliazhenko
29 жовтень 2007 10:50 (UTC)
До прокуратури вже подали, не хвилйтеся.
maks_s
29 жовтень 2007 11:19 (UTC)
от якби ще й на особистий контроль поставили..
( 9 коментарів — Прокоментувати )