Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Народні депутати читають "Чортківську відьму..."

Дякую за відгуки щодо книжки "Чортківська відьма, кукурудзяний крадій і тендерна мафія" народних депутатів України Ярослава Сухого і Сергія Головатого. Сподіваюся, що їх підтримка не обмежиться парою теплих слів. Спільними зусиллями - здолаємо мафію!

      

"Вашого коротенького листа, надісланого мені як народному депутатові України, і доданого до нього рукопису журналістського розслідування щодо розкрадання бюджетних коштів у сфері державних закупівель, я отримав і уважно прочитав. Спасибі Вам за це, за Вашу життєву позицію. Повірте, я щиро вдячний усім, хто звертається до мене з такими листами, як Ваш. Адже вони передовсім переконують мене: Україна ще не вмерла. Від таких листів стає тепліше на душі, а Ваша позиція розвіює сумніви щодо моїх намагань змінити щось на краще у нашому житті. Від них переймаюсь твердою вірою в досягнення успіху. Бувайте здорові. Щастя і добра Вам." - пише Сергій Головатий.

"Дякую за надіслані матеріали з приводу боротьби з корупцією. Бажаю Вам, шановний Юрію, творчого натхнення, міцного здоров'я, щастя та успіхів" - пише Ярослав Сухий.

Оновлено. 2 листопада зателефонували з депутатської приймальні Ріната Ахметова, цікавилися, який стан справ у Гладчука на даний момент. Мало хто знає, що хоч звинувачення у крадіжці цвяхів з нього зняті, підписку про невиїзд чомусь не скасували і тому Гладчук не зміг взяти участь у конференції щодо зміни тендерного законодавства в Харкові. Я розповів, зокрема, про наші плани видати збірку публіцистичних матеріалів "Тендерна мафія. Антологія".
Tags: тендерная мафия
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments