?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entryhttp://infostore.org/info/1998437


Сам фільм займає близько 320 мб, при поганому з'єднанні викачувати краще вночі, бо вдень сервер "падає" принаймні раз на півгодини. Там же скріншот.

Фільм на стадії пре-релізу. Жанр - кіносамвидав ;) Зауваження, пропозиції, навіть неконструктивна критика по суті - вітається.

* * *

Анотація.

14-го жовтня 2006 року в Києві відбулося два мітинги: патріоти святкували Покрова Пресвятої Богородиці, свято Козацтва, день створення Української повстанської армії на Михайлівській площі, біля Михайлівського собору та пам’ятника княгині Ользі, а демагоги та хулігани від політики протестували проти визнання ветеранів УПА біля пам’ятника Леніну навпроти Бесарабського ринку.

Побоюючись масових сутичок навколо "маршу пам'яті УПА", ініційованого українськими патріотами, влада заборонила партіям та громадським організаціям проводити всі заздалегідь оголошені акції на Майдані Незалежності та Хрещатику на підставі трьох рішень Шевченківського районного суду, прийнятих 13-го жовтня 2006 року. Ці рішення не могли вступити в силу 14 жовтня: тривав строк апеляції.

Молодь, повертаючись зі святкування на Михайлівській площі, вирішила пройтись з прапорами по Майдану Незалежності та Хрещатику і символічно здійснити таким чином запланований раніше “марш пам’яті УПА”. Частково це вдалося. Але, щоб пройти через Європейську площу та через підземний перехід під Майданом Незалежності, люди з червоно-чорними прапорами здолали три міліцейські кордони. При цьому патріоти не вдавалися до насильства, поводилися ввічливо і діяли виключно правовим шляхом. На це варто подивитись!

Цей фільм - про те, як корисно знати свої права та користуватись ними, а також не піддаватися на провокації.

* * *

Подяки за "співучасть": LJ voevoda, "5 канал", Чубай та Скрябін, НБП за "яскраву" пропаганду сталінізму, авторам повстанських пісень, і в першу чергу - всім тим, хто вийшов на Майдан Незалежності 14 жовтня 2006 року!

* * *

42 хвилини.

Для вільного копіювання і розповсюдження.

Ця копія фільму є чернеткою, переписаною з DVD-диску. Якщо вам потрібна повноцінна копія фільму з нормальною якістю зображення, звертайтесь до Юрія Шеляженка: (097) 317 93 26.

Comments

( 6 коментарів — Прокоментувати )
petrovsky_y
07 листопад 2006 22:04 (UTC)
Убого, однобоко.
Юра, несмотря на всю мою к Вам неприязнь, искренне хочется верить, что Вам за это "творчество" хотя бы швыряют горстку шекелей.
Не хочется думать, что Вы на самом деле такой тупой и ограниченный.
sheliazhenko
11 листопад 2006 23:08 (UTC)
Ви бігаєте по стрічці Мьобіуса і не бачите далі того, що під ногами. Не думайте про шекелі. Не хорохортеся тупою лайкою. Краще спробуйте зрозуміти свого сусіда-українця, поставити себе на його місце, поговорити на рівних. Хай щастить.
;)
petrovsky_y
22 листопад 2006 09:34 (UTC)
Даже не смотря на вполне сформировавшееся мнение о Вас, я готов попытаться понять "брата-украинца", если Вы категорически пообещаете включить мозги.
sheliazhenko
22 листопад 2006 13:45 (UTC)
Обіцяю. І навіть більше: обіцяю відповісти по суті, відверто, без зайвої демагогії та балаканини на всі питання, які Ви задасте в цій гілці (звичайно, з включеними зі свого боку мізками). ;)
petrovsky_y
27 листопад 2006 14:49 (UTC)
Спасибо, высоко оцениваю Ваши попытки перевести разговор в конструктивное русло.
Если вернуться к теме, то единственное, что я хотел бы сказать, так это то, что и отморозки есть со всех сторон, и правда у каждого своя. И у каждого свои аргументы. Левые - это не только Витренко. Националисты - это тоже не только Тягныбок, который является той же Витренко, только с другой стороны.
Если Вы, как и я, были с обоих сторон милицейских заграждений, то наверняка обратили внимания, насколько схожи были участники акций с обоих сторон. Та же пена у рта, тот же никому не нужный псевдорадикализм, та же фанатичная уверенность в своей правоте и нежелание услышать оппонента и попытаться поговорить с ним. Именно поговорить, а не разбить лицо.
И странно и неприятно, что Вы, журналист, приняли чью-то сторону. Постарайтесь взглянуть объективно.
sheliazhenko
27 листопад 2006 20:00 (UTC)
> Националисты - это тоже не только Тягныбок, который является той же Витренко, только с другой стороны.

Ну, разница все же есть, хотя обое радикалы, конечно. Но у Тягнибока нет такого мощного желания самопиариться. Да и эволюционирует он. Например, гнилой базар про евреев вроде бросил.

> насколько схожи были участники акций с обоих сторон

Может, мне так повезло, но в той группе, к которой я прибился с телекамерой, не было, как видите, желающих опрокидывать заграждения и силой прорываться через милицейский кордон.

> Та же пена у рта, тот же никому не нужный псевдорадикализм

Нужный. И не псевдо-. Во всяком случае, со стороны украинских патриотов.

> фанатичная уверенность в своей правоте

Не думаю. Скорее, юношеский максимализм. Это немного разные вещи.

> нежелание услышать оппонента и попытаться поговорить с ним.

Вообще-то, красные тоже вроде не дискутировали на организованных в своих офисах круглых столах, скромно пригласив туда оппонентов, а приперлись устраивать протесты на чужой праздник. Если б хоть у кого-то было желание договариваться, можно было бы пойти на такое соглашение: красные не будут срывать 14 октября, а патриоты не будут срывать 7 ноября. И тем, и другим вполне найдется место на Майдане в разные дни. А радикалам с обоих сторон останется или охранять свои акции, или проводить акции протеста где-то в стороне от Майдана. А еще можно устраивать дискуссии у себя в день праздников оппонентов или даже своих, пусть оппонент шлет ораторов защищать свои ценности по-хорошему, без мордобоя.

> странно и неприятно, что Вы, журналист, приняли чью-то сторону

Я снимал этот фильм не как журналист, а как частное лицо. Там же не написано - документальный фильм ;) Журналист - моя работа, могу же я иногда отдыхать...
( 6 коментарів — Прокоментувати )