Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Забудова uber alles, або "Громадське обговорення" веде Пеньковський. ВІДЕО.

23.11.2007 у Будинку Офіцерів відомий тепер всьому Києву горе-"представник забудовника" пан Пеньковський знову фальсифікував "громадське обговорення" забудови на вул. Мечникова, 7-б. Там вже є поряд одне зсувонебезпечне будівництво, але "інвестори" не вгамовуються.

Знову "обговорення" було анонсоване на 18 годину, а почати його Пеньковський хотів о 17-й. Але цього разу хтось з масовки проговорився щодо планів фальсифікатора сусідам, ті прийшли раніше й заблокували сцену разом з трибуною.

Півсотні куплених "активістів" Пеньковського, не зважаючи на відсутність представника районної адміністрації, слухняно створювали видимість легітимності "обговорення": під вигуки місцевих мешканців "злочинець веде збори!", "відбувається злочин!" піднімали свої зелені мандатики. Я знімав весь цей цирк, і у мене мало не відібрали відеокамеру. А от журналісти каналу "Сіті", запрошені Пеньковським, ніяких неприємностей не мали і в той же вечір пустили в ефір рафіновану, співчутливу до забудовника "картинку".

ВІДЕОЗАПИС ФАЛЬСИФІКОВАНОГО "ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ", що тривало всього 25 хвилин.

Частина 1. "Товарищи, мы все равно начинаем собрание!"

http://www.youtube.com/watch?v=f97IFU1qC1oЧастина 2. Куплена активістка: "Я только ЗА!"

http://www.youtube.com/watch?v=gb1b6ty5H90Частина 3. "Если вы думаете, что вам удастся препятствовать хозяйственной деятельности, то меня вы не спровоцируете!"

http://www.youtube.com/watch?v=CWz9WbMbnxYРепортаж каналу СІТІ - Ай-ай-ай, жители не доверяют застройщикам с купленными чиновниками и якобы разделились на два лагеря...

http://www.youtube.com/watch?v=bek3ylBGRRI

Tags: Жизнь столицы Украины города-героя Киева, беспредел
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments