Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Ветераны и писатели - против тендерной мафии

Еще недавно презентовал свою антиутопию "Контроль. Прозрачность. Честный выбор" в УНИАН, а сегодня еду на круглый стол во Львов - “Обговорення змін до закону про держзакупівлі”.

Пока работа над книжкой "Тендерная мафия. Антология" медленно движется, нардепы отвечают на мои обращения с просьбой помочь в расправе над гидрой казнокрадства. Вот два письма, которыми я особенно дорожу - от лидеров Организации ветеранов Украины и Союза писателей Украины.

      


Дякую Вам за самвидавну книжечку „Чортківська відьма, кукурудзяний крадій і тендерна мафія". Сумлінна праця. Жаль лишень, що наші журналістські, публіцистичні та й документальні свідчення не мають того практичного ефекту, на який заслуговують. Я пам'ятаю книжку Л. Танюка „Як рубали фермерів під корінь", пам'ятаю ту кукурудзяну (й не тільки) історію з О. Ткаченком, але ж... віз і нині там. Втім, треба боротися, і ніщо не буде марним.
Добра Вам і здоров'я! Народний депутат України, голова Національної спілки письменників України Володимир Олександрович Яворівський.

      


Вдячний Вам за лист і довіру. Про проблеми з використанням бюджетних коштів в сфері державних закупівель написано немало, тому вони потребують свого вирішення. В новому складі Верховної Ради України я буду не менш принципово ніж раніше відстоювати інтереси держави і її народу, в тому числі і стосовно піднятої у Вашому листі проблематики. Що стосується протиправних дій органів влади по відношенню до Вашого друга Вадима Гладчука, то цю справу слід вирішувати згідно законодавства, використовуючи всі існуючі можливості для захисту прав особистості.
З повагою, народний депутат України, Голова Ради Організації ветеранів України Іван Олександрович Герасимов.
Tags: тендерная мафия
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments