?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Еще недавно презентовал свою антиутопию "Контроль. Прозрачность. Честный выбор" в УНИАН, а сегодня еду на круглый стол во Львов - “Обговорення змін до закону про держзакупівлі”.

Пока работа над книжкой "Тендерная мафия. Антология" медленно движется, нардепы отвечают на мои обращения с просьбой помочь в расправе над гидрой казнокрадства. Вот два письма, которыми я особенно дорожу - от лидеров Организации ветеранов Украины и Союза писателей Украины.

      


Дякую Вам за самвидавну книжечку „Чортківська відьма, кукурудзяний крадій і тендерна мафія". Сумлінна праця. Жаль лишень, що наші журналістські, публіцистичні та й документальні свідчення не мають того практичного ефекту, на який заслуговують. Я пам'ятаю книжку Л. Танюка „Як рубали фермерів під корінь", пам'ятаю ту кукурудзяну (й не тільки) історію з О. Ткаченком, але ж... віз і нині там. Втім, треба боротися, і ніщо не буде марним.
Добра Вам і здоров'я! Народний депутат України, голова Національної спілки письменників України Володимир Олександрович Яворівський.

      


Вдячний Вам за лист і довіру. Про проблеми з використанням бюджетних коштів в сфері державних закупівель написано немало, тому вони потребують свого вирішення. В новому складі Верховної Ради України я буду не менш принципово ніж раніше відстоювати інтереси держави і її народу, в тому числі і стосовно піднятої у Вашому листі проблематики. Що стосується протиправних дій органів влади по відношенню до Вашого друга Вадима Гладчука, то цю справу слід вирішувати згідно законодавства, використовуючи всі існуючі можливості для захисту прав особистості.
З повагою, народний депутат України, Голова Ради Організації ветеранів України Іван Олександрович Герасимов.

Comments

( 10 коментарів — Прокоментувати )
crazy_skipper
20 грудень 2007 14:33 (UTC)
І користі з того?! Як у калюжу бздіти!
sheliazhenko
20 грудень 2007 14:36 (UTC)
;)
Важко з Вами не погодитись, але дипломатичною мовою це зветься "підготовка грунту")))
crazy_skipper
20 грудень 2007 16:36 (UTC)
Ну вибачте! Тоді "Ой!". :))
amckh
20 грудень 2007 23:48 (UTC)
Союзники нужні?
Коли нужні -напиши на мило amc2008@mail.ru
sheliazhenko
21 грудень 2007 09:57 (UTC)
Re: Союзники нужні?
Так, потрібні.
Найближчим часом напишу.
(Анонімно)
29 грудень 2007 14:46 (UTC)
http://www.ukrbusiness.com.ua/index.php?news=4405
Шановний юра! а чому тут ваша думка прямо протилежні теперішній? :)
sheliazhenko
29 грудень 2007 15:17 (UTC)
Моя основна думка про те, що гроші, отримані завдяки платникам податків, держава не може розбазарювати, а повинна берігти, була і є незмінною...

Рік тому, коли була написана та стаття і опублікована в газеті "Свобода" (25-30 квітня 2006 року, №15 (285)), я ще не мав можливості поспілкуватися з широким колом людей, причетних до системи держзакупівель, тому приймав "громадський контроль" Яценка за чисту монету. І писав ту статтю з його слів.

Зараз все стало ще гірше, ніж написано в останньому абзаці тої статті.

По-перше, консультанти-монополісти вимагають вже не 100 баксів, а як мінімум 12 500 грн, тобто більше двох тисяч. Це вартість обов'язкового внесення у каталог.

По-друге.

Зараз продовжується дестабілізація роботи підприємств і органів державної влади України та «відкачка» мільярдів державних коштів в кишені приватних структур. Під гаслами громадського контролю та боротьби з корупцією в Україні остаточно сформувалися загальнонаціональні корупційні схеми, а інформація про державні закупівлі залишається закритою від громадян та громадських організацій країни.
ryba_na_sushe
21 березень 2008 10:06 (UTC)
вітаю
тебе з скасуванням закону про держзакупівлі. колись це мало скінчитися.
sheliazhenko
21 березень 2008 13:58 (UTC)
Re: вітаю
Дякую.
Сьогодні в газеті "Комуніст" прочитав гнівну передовицю про тендерне шахрайство Яценка та Врублевського (фактична частина статті тупо передрана з кріпо.ком.уа). ПлакавЪ.
( 10 коментарів — Прокоментувати )