Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Комунальне майно – не "своїм", а на аукціон!

( Читати статтю... )

(...)

- Я знайшов в каталогах нерухомості на продаж два об’єкти, які ми півроку тому продали, і співставив ціни, – розповідав Григорій Володимирович. – Ви всі пам’ятаєте, що районна рада продала приміщення магазину "Дитячий світ" на вул. Гната Юри, 7 загальною площею 1428,7 кв.м. за 3,4 млн гривень. Тепер воно продається на сайті агентства нерухомості "Бест" за 3,1 млн доларів – тобто в п’ять разів дорожче! Бюджет району таким чином втратив 12,1 млн гривень. Наступний об’єкт на вул. Гната Юри, 9. Всі знають цей чудовий будинок, там приймальня народного депутата Бондаренка і наш партійний офіс. Рада продала приміщення площею 401,5 кв м за 602,3 тис грн., а на сайті "Столична нерухомість" його вже перепродають за 1,2 млн. доларів, тобто бюджет району втратив 5,4 млн. грн!

(...)

Тільки безкомпромісна позиція БЮТівців припинила вакханалію розбазарювання комунального майна. Після кількох принципових виступів, зокрема нардепа Павловського, районний голова був змушений оголосити перерву і скликати голів фракцій на погоджувальну раду. Результати не забарилися.

- Ми вирішили виключити зі списку об’єкти, що підлягають приватизації шляхом викупу, ті що були орендовані в 2007 році та приміщення ЖЕКів, і створити комісію із представників всіх фракцій для вивчення цих 11 спірних об’єктів, – оголосив після перерви Володимир Мазепа.

Tags: БЮТ
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments